DJ Promotion
Strona główna POLECAMY PREMIERY EXTRA Losing My Religion 👌 Chico Rose w klimatycznym kawałku house

Losing My Religion 👌 Chico Rose w klimatycznym kawałku house

Nie, nie… to „Losing My Religion” nie ma nic wspólnego ze słynnym klasykiem grupy R.E.M. . To autorski utwór znanego nam producenta Chico Rose, który tym razem zachwycił nas swoim utworem. Wyjaśniamy dlaczego i polecamy go waszej uwadze, bo warto.

 

 

Polecam bardzo taneczny i klimatyczny utwór „Losing My Religion” producenta, którego doskonale znacie z kilku popularnych u nas kawałków. O tym niżej. Oto Chico Rose i Amanda Collis.

 

Holenderski producent Chico de Reus, bo tak naprawdę się nazywa Chico Rose, zrobił znakomity klimatyczny kawałek house. „Losing My Religion” przypomina dość dawne już czasy popularności tzw. funky house. Trzeba powiedzieć, że operuje dość oszczędnie dźwiękami, opierając się głównie na basie. Robi to jednak ze sporym wyczuciem. Do tego mamy całkiem przyjemną dla ucha melodię.

Plusem utworu jest tu wokal. To Amanda Collis, którą możecie kojarzyć z utworów Blasterjaxx, Madison mars czy Fedde Le Grand.

Chico Rose , do tej pory, najbardziej podobał się z przeróbek starych hitów takich jak „Somebody’s Watching Me„, „5 on it” czy nawet „Show Me Love”. Tym razem, jak wspomniałem wyżej, nie jest to cover.

Polecam ten przyjemny kawałek, który możecie wykorzystać w secie jako muzyczny kontrast.

 

I’m losing my religion
I’m losing my
I get a rush on everything you do
You so electric came energy
Love when your eyes looking them
Just hold me close and thing your remedy
When the light
Tell me what you need
What you need
And I
When you look at me
Like that
I’m losing my religion
With every word you whisper
I’m losing my religion …
Exit mobile version