bez ciebie, michał gabor

Ten artysta jest znakomitym przykładem, że śpiewanie po polsku znakomicie koresponduje z tanecznym rytmem. Oto Gabor i jego premierowy utwór, chyba najlepszy z dotychczasowych.

 

Każdy DJ z doświadczeniem z łatwością wyłapie jak dany wykonawca czyje tzw. taneczny feeling. Są przecież tacy (bardzo znani) , którzy nie odnajdują się tanecznie, choć może im się wydawać, że tak. Po prostu współczesna technika producencka wszystkiego nie ukryje. Oto taki pozytywny przykład – “Mam ciebie”.

 

?Mam Ciebie? [ID Records] już od pierwszego przesłuchania robi wrażenie! To zasługa producentów Zgrywa i Del8. Ale gdyby nie sam Gabor utwór nie miałby swojej jakości. Pod kątem tanecznym zwraca naszą pozytywna uwagę jakość basu. To pewna “tajemnica” , której jeszcze nie pojęło w Polsce wielu producentów chcących robić tanecznie. Ci w/w zdaje się to pojęli.

Utwór opowiada historię ludzi, którzy trafiają na siebie w różnych okolicznościach, będąc po różnych życiowych przejściach. Utwór bardzo mocno nawiązuje do tematu przeznaczenia. Istnienie tych dwójki ludzi jest zgodne z ich przeznaczeniem, bo od romantycznych chwil, po chwile zwątpienia.

Jak mówi:

… to utwór, który dojrzewał u mnie przez parę lat i finalnie ja również dojrzałem, żeby go pokazać?./

 

Artysta koncertuje i nagrywa od wielu lat. Brał udział między innymi w programie ?Szansa na sukces?, w którym został wyróżniony. Wystąpił również w ?Must Be the Music’, “Tylko muzyka? i ?Dzień dobry TVN?.

Michał Gabor wydał do tej pory kilka singli i obecnie pracuje również nad swoją pierwszą autorską płytą, która będzie zawierać sporo fonograficznych nowości.

Do tej pory w naszych statystykach najlepiej wypada jego kawałek “Chcemy być sobą”, ale czy ten nowy okaże się lepiej przyjętym przez DJs? Zobaczymy.