mamiii becky g karol g

Na ładne dziewczyny zawsze warto popatrzeć, a jeśli jeszcze przebojowo śpiewają to nawet trzeba. ?MAMIII? – taki nieco dla nas śmieszny tytuł – nowy wspólny utwór dwóch gwiazdek reggaeton Becky G i KAROL G. Ale o co chodzi z tym “G”? Oto szczegóły.

 

Dzięki reggaeton nawet w środku zimy dostajemy trochę 🌞, bo to muzyka bardzo pogodna. Do tego dochodzi obraz wideo w takim utworze jak “Mamiii”. Takie coś lubi każdy.

 

Sam utwór ?MAMIII? jest całkiem przebojowy i na pewno bardziej przebojowy od wielu innych hitów reggaeton docierających do nas regularnie. Szkoda, że nie pojawił się tu jeszcze raper, bo wyszło by jeszcze bardziej odlotowo.

Współpraca tych dwóch królowych muzyki latynoskiej po raz pierwszy miała miejsce w 2018 roku przy piosence Mau & Ricky (?Mi Mala?). Od tego czasu planowały ponownie się spotkać.

Becky G mówi:

  • Zawsze mówiłam: ?juntas, somos mas?. Kiedy kobiety jednoczą się i pracują razem, jesteśmy w stanie wywrzeć znaczący i trwały wpływ. KAROL i ja długo czekałyśmy na ten moment. ale wiedziałyśmy, że piosenka musi być doskonała i powinna reprezentować zarówno nasze duchy, jak i serca…

W naszym kraju ta wokalistka “rozwaliła” parkiety utworem “Mayores“. Ale nie tylko u nas.

Ta dopiero 24-letnia gwiazda ma na koncie między innymi dwa hity na listach Billboard Latin Airplay Charts (?Mayores? i ?Sin Pijama?). Do tego wyróżnienia American Music Award dla ulubionej artystki latynoskiej zarówno w 2020 jak i 2021 roku oraz nagrodę E! People?s Choice dla latynoskiej artystki roku 2020.

Ostatnio wydała cover ?Bella Ciao?, który cieszy się u nas popularnością.

Karol G wiadomo. U nas to mega hit “Don’t be shy“, z Tiesto. Jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek z ponad 20 miliardami streamów na całym świecie i ponad 80 milionami fanów w mediach społecznościowych.

A skąd się wzięły te dwa “G”? Oto rozwiązanie.

Becky Rebbeca Marie Gomez >< Carolina Giraldo Navarro