Promo Black James Arthur Danny Brown

Oto cztery nasze ciekawe propozycje z gatunku szeroko rozumianej „czarnej muzy”. Jak widać i tym razem „Black” to bardzo szerokie stylistycznie pojęcie. Tym razem mamy hip-hop, soul, r’n’b i rap zmieszane na przykład z deep house i pop. Oto Max & Felly, Alan Walker w nowym jak na siebie brzmieniu z udziałem A$AP Rocky, Tymek – polski producent – nasze polskie odkrycie 2019 oraz niebanalny boyz band zza Oceanu PRETTYMUCH.

 

 

 

 

 

Oto bardzo fajny kawałek z pogranicza hip-hop funky i soul. Pochodzący z Nowego Jorku Max – wokalista, tancerz i aktor, który podbił serca ludzi na całym świecie singlem “Lights Down Low”. Tym razem proponuje bardziej energetyczne podejście do muzyki. “Acid Dreams” zawiera sporo funky jakie lubimy. to pozytywna piosenka o tym, że czasem postrzegamy osobę, z którą się umawiamy jako chodzący ideał.

 


Alan Walker znów zmienia styl. Nowy kawałek „Live Fast” z gościnnym udziałem A$APa Rocky promuje aktualnie najpopularniejszą gre mobilną na świecie, która zrzesza codziennie ponad 50 milionów aktywnych użytkowników – PUBG Mobile. Alan brał udział w pokazowej rozgrywce podczas 1 rocznicy jej wydania. W ramach specjalnych akcji, użytkownicy mieli także okazję założyć swoim postaciom stylizacje podobną do tej, w której występuję producent, a nawet wcielić się w niego samego!

21-letni Alan Walker to jeden z najczęściej słuchanych muzyków na świecie. Osiągnął już ponad 18 miliardów odtworzeń swoich utworów. Jego ostatni kawałek „On My Way” z Sabriną Carpenter, który został wydany w marcu.

 


Tymek został opisany przez nas jak najciekawsze odkrycie tego troku przez polskich DJ’ów. Jego „Język ciała”, mimo, że mógłby być posądzony o kopię Allj & Feduk, bardzo przypadł do gustu w polskich klubach i dyskotekach. Posypały się propozycje współpracy od Smolasty, DJ Frodo, Cooks, Pokahontaz  i wielu innych. Oto mamy kolejny jego solowy kawałek „80’s”. Czy to ma być nawiązanie do lat 80-tych?

 


Prettymuch to formacja, która działa już od 2016 roku na rynku muzycznym.  Ten amerykańsko-kanadyjski boyz band ma już na koncie współpracę z nie byle kim, bo z French Montana, Rich the Kid i CNCO. Tworza muzę między pop,a  r’n’b. Ostatnio odkrył ich Simon Cowell, twórca programów w Wlk.Brytanii, takich jak Idol, Mam Talent, czy X-Factor.

Ich nowy kawałek “Lying”, z udziałem Lil Tjay, to ciekawie zaaranżowana piosenka własnie z pogranicza r’n’b i future pop. A tekstowo, wiadomo, jak to takie grupy. Jest o tym, że często nie potrafimy pogodzić się z rozstaniem i wracamy myślami do wspólnych chwil, a kiedy widzimy swoich byłych partnerów z nową osobą udajemy, że wszystko jest ok, kiedy tak naprawdę w środku czujemy, że się rozpadamy. Swego czasu zadawaliśmy pytanie czy to dobry czas dla boyz bandów? Odpowiedź poznamy na tym przykładzie.