i wanna, firebeatz, house your body, Melsen, nadia gattas, give me, GALOSKI, One you love

 

 

Oto pięć premier muzyki house, które przypadły nam do gustu w ostatnim tygodniu. W niektórych słychać klasykę- jak Melsen , inne są bardzo lajtowe – jak MKJ, jest latino house – jak w Kolesky, a jeszcze inne bardzo energetyczne…

Nasza selekcja 

 

Oto “Bonita” [Made 2 Dance] – fajny latynoski bardzo skoczny – zalupowany kawałek – z charakterystyczną trąbką. Takie rzeczy u nas się podobają.

DJ Kolesky to Christophe Koleczkiw, chyba pochodzący z Ukrainy.  Rozpoczął karierę w 1990 roku. Miksował we Francji, Hiszpanii, Ukrainie, ale także w Belgii, w największych klubach Europy.

 

 

 

“Naughty Girl” [Bounce & Bass] to cover hitu Beyonce podany nietypowo, bo w mieszance napompowanego garage, bass house z bobrze dobranym wokalem do tego bardzo energatycznego kawałka.

SP3CTRUM to  duet DJ/producent (Alberto & Riccardo) z Parmy, we Włoszech. Jest to ich kolejny utwór ?Jenny From The Block?, który zebrał duże poparcie w Spotify, a także był emitowany przez wiele głównych firm radiowych, takich jak BBC Radio One i wiele innych.

Duet tym razem sprzymierzył siły z DJSM (ma 16 lat) i wokalistką Milan Gavris.

 

lekko napompowany tech house’owy kawałek “Odyssey” [Mixmash records] może się u nas spodobać. Dość prosty kolaż dźwięków brzmi ciekawie, a w tle , dla kontrastu, przyjemna melodia. Pewnie dlatego niektórzy nazywają takie utwory jako “melodic house”.

Włoscy DJ/producenci Alex Nocera i Roy Batty dali się nam poznać ze znakomitej przeróbki “Dare me” czy “You Should Be Dancing”.