DJ Raport blog
Home PREMIERY Melsen, DJ Kolesky, MKJ Alex Nocera, DJSM nasza selekcja tygodnia

Melsen, DJ Kolesky, MKJ Alex Nocera, DJSM nasza selekcja tygodnia

 

 

Oto pięć premier muzyki house, które przypadły nam do gustu w ostatnim tygodniu. W niektórych słychać klasykę- jak Melsen , inne są bardzo lajtowe – jak MKJ, jest latino house – jak w Kolesky, a jeszcze inne bardzo energetyczne…

Nasza selekcja 

 

Oto “Bonita” [Made 2 Dance] – fajny latynoski bardzo skoczny – zalupowany kawałek – z charakterystyczną trąbką. Takie rzeczy u nas się podobają.

DJ Kolesky to Christophe Koleczkiw, chyba pochodzący z Ukrainy.  Rozpoczął karierę w 1990 roku. Miksował we Francji, Hiszpanii, Ukrainie, ale także w Belgii, w największych klubach Europy.

 

 

 

“Naughty Girl” [Bounce & Bass] to cover hitu Beyonce podany nietypowo, bo w mieszance napompowanego garage, bass house z bobrze dobranym wokalem do tego bardzo energatycznego kawałka.

SP3CTRUM to  duet DJ/producent (Alberto & Riccardo) z Parmy, we Włoszech. Jest to ich kolejny utwór ?Jenny From The Block?, który zebrał duże poparcie w Spotify, a także był emitowany przez wiele głównych firm radiowych, takich jak BBC Radio One i wiele innych.

Duet tym razem sprzymierzył siły z DJSM (ma 16 lat) i wokalistką Milan Gavris.

 

lekko napompowany tech house’owy kawałek “Odyssey” [Mixmash records] może się u nas spodobać. Dość prosty kolaż dźwięków brzmi ciekawie, a w tle , dla kontrastu, przyjemna melodia. Pewnie dlatego niektórzy nazywają takie utwory jako “melodic house”.

Włoscy DJ/producenci Alex Nocera i Roy Batty dali się nam poznać ze znakomitej przeróbki “Dare me” czy “You Should Be Dancing”.

 

 

 

Exit mobile version