Michael Jackson Mark Ronson Diamonds Are Invincible

29 sierpnia 1958 roku przyszedł na świat człowiek, który wywrócił muzykę pop do góry nogami. To dzięki niemu i jego klipowi “Thriller” muzyka w postaci teledysków weszła jako nieodzowny element do show biznesu.

 

Dlatego Michael Jackson otrzymał przydomek “The King of Pop”. Michael Jackson x Mark Ronson – Diamonds are Invincible to taki specjalny utwór, a w zasadzie megamix.

 

Celebrując ?Diamentowe urodziny? Michael Jackson, Sony Music / Legacy Recordings wydaje nowy singiel ?Diamonds Are Invincible?, zawierający ponadczasowe, ulubione utwory Artysty.
Ten specjalny singiel został stworzony przez Mark Ronson, który dziś będzie DJ?em na imprezie ?Diamond Celebration? w Las Vegas. Według Marka, praca nad stworzeniem tego singla była ?niesamowitym, inspirującym i szalonym zadaniem, aby połączyć w jedno tyle hitów?.

 

Michael Jackson Mark Ronson Diamonds Are Invincible?Król Popu? zrewolucjonizował i zdominował współczesny przemysł muzyczny. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął Michael w wieku 7 lat, jako wokalista rodzinnego zespołu The Jackson 5. Jego kariera solowa rozpoczęła się w 1979 roku i swój szczyt osiągnęła na przełomie lat  80. i 90. XX wieku.

Michael  otrzymał 14 nagród Grammy, 13 jego singli znalazło się na pierwszych miejscach list przebojów w Stanach Zjednoczonych, na całym świecie sprzedało się ponad 750 mln egzemplarzy jego płyt.
Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku.

 

Diamonds are Invincible to taki specjalny utwór, a w zasadzie megamix, bo zawiera pomiksowane fragmenty kilku utworów Michaela, m.in. Don’t stop till You get enough, Wanna be startin’ something, Billie Jean i Human Nature.

Mark Ronson poprzycinał je, dodał efekty,na przykład skrecz i zmiksował je.

 

Michael Jackson Oficjalne albumy

Bad Released: September 1, 1987
Ben Released: August 4, 1972
Dangerous Released: November 26, 1991
Forever, Michael Released: January 16, 1975
HIStory: Past, Present and Future, Book I Released: June 20, 1995
Invincible Released: October 30, 2001
Music & Me Released: April 13, 1973
Off the Wall Released: August 10, 1979
Got to Be There Released: January 24, 1972
Thriller Released: November 30, 1982

 

 

Michael Jackson x Mark Ronson – Diamonds Are Invincible > Link do serwisów