Michael Jackson, The Prodigy, Toto, Motorcycle

Oto kilka propozycji przeróbek starych hitów na nowo, a w jednym przypadku remiksów. Jest także przeróbka hitu Kiesza „Hideaway”, ale nie ma linku odsłuchu. Hity > Michael Jackson, The Prodigy, Toto, Motorcycle w nowych wersjach już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

 

Świetna przeróbka słynnego hitu grupy The Prodigy z 1994 roku, jak zwykle kreatywnych brzmieniowo Zondering. To się powinno podobać już za pierwszym razem!

 


Przebój Michaela Jacksona z jego ostatniego albumu (2001). Niezły wokal zbliżony do oryginalego Mistrza MJ. Kilka dostępnych miksów w klimatach house funky club deep vocal.

 


Wersja dość nietypowa, bo będąca w klimacie rocka czyli tak jak oryginał grupy Toto z 1978 roku. Zresztą sami oceńcie.

 


„As The Rush Comes” powstał w 2004 roku. Nagrała go formacja z USA Motorcycle składająca się z duetu Gariel & Dresden i wokalistki Jes. Utwór stał się wówczas dużym hitem. Doszedł do nr1 na liście Billboard w USA. Potem były różne remiksy. Obecnie mamy ten najnowszy zrobiony przez formację Dash Berlin. Nowa wersja zachowuje pewien klimat progressive trance znany z oryginału. Dedydkujemy ją zatem do klubów big room.