Mike La Funk & Gerson Rafael, Propulsive & Maximilian , Dynoro & Outwork > HOUSE PROMO

Danny Avila, cali dreams House promo Mike La Funk Satisfy drive me home dave crusher jackmar

Oto pięć naszych typów wybranych z premier ostatniego tygodnia. Mike La Funk & Gerson Rafael, Propulsive & Maximilian , Dynoro & Outwork, Fer Almeida i ALTR ft. Monika Santucci.

W tym tygodniu nie zauważyliśmy jakichś wyjątkowych pozycji w House Music. Z dobrej strony pokazują się bardzo mało znani producenci jak np. Mike La Funk & Gerson Rafael i Propulsive & Maximilian , a z drugiej widzimy eksperymentujących ( a może robiących sobie po prostu żarty muzyczne) Dynoro & Outwork.

 

Mike La Funk i Gerson Rafael są zupełnie nieznani u nas. Tego pierwszego znamy z utworu “Wake up”. Wydali teraz wspólnie utwór w labelu Sirup. “Satisfy” nie jest niczym oryginalnym, ale ma ciekawy wokal i bardzo dobrze skomponowaną z nim aranżację. Sprawdź ten utwór, bo warto.

 


Mało nam znany duet producencki Propulsive & Maximilian wydał w rosyjskim labelu Which Bottle? kawałek “Loud & Proud”, który ma świetne soulowe wokale, sampla vintage, ale też dużo energii. To po prostu utwór nie tylko dla koneserów gatunku, ale i do mainsteemu.

 


“Elektro” – nowy utwór Dynoro z jednej strony jest banalnie prosty z powodu wokalu, a właściwie sampla, z drugiej ma dość zkręcony, chwilami swingujący, schemat rytmiczny. W tej nowej produkcji współpracuje z Outwork – włoskim producentem, który nazywa się Pietro Bertini, który działa już od ponad 10 lat na klubowej scenie. Czy litewski producent powtórzy sukcesy takich utworów jak “In my mind” czy”Obsessed”?  Raczej nie, ale jest to  na swój sposób oryginalny kawałek, bo szukający czegoś nowego.

 


Fer Almeida to producent z Meksyku, gdzie robią nie tylko reggaeton, ale taką klubową muzę jak utwór “You can be”.

 


ALTR to producent z Izraela. Nazywa się Irad Brant, a Monika Santucci to DJ’ka i wokalistka z Los Angeles.