DJ Raport blog
Home PREMIERY MILKSHAKE, NEED TO FEEL LOVED i inne energetyczne premiery

MILKSHAKE, NEED TO FEEL LOVED i inne energetyczne premiery

Dziś w naszym cyklu polecanych premier muzyki Big Room pięć bardzo różnych premier. Oto Jake & Alvar, RetroVision, Max + Johann ft. Zina Ida, Sander van Doorn & LVNDSCAPE & Nils Hoffmann i ASCO feat. A.D.O.R.

 

 

Pięć bardzo różnych premier pokazujących różne ciekawe oblicza energetycznych odmian muzyki EDM. Trudno tu okreslić, który jest najciekawszy. Decydujcie sami wg gustu. Na początek odświeżenie, bo takie lubicie, ale to nie będzie jedyne. Oto “Milkshake”.

 

 

Duet Max + Johann (Max Eloy i Johann Winterberg) znamy już z kilku utworów. Ten najnowszy [Sony Music] to nawiązanie do przeboju Kelis “Milkshake”. To mieszanka dance i pompki, ale utwór znakomicie ubarwia znakomity wokal. To Zina Ida, która już wcześniej zagrywała z tym duetem.

 

Francuski producent Mathieu Jean Arnaud – znany nam jako RetroVision, powraca z utworem “LET’S ROCK” [Hexagon]. Jak zwykle nie zawiedziecie się. 🌝

 

 

Jake & Alvar to duet dj’ski z Tampere, w Finlandii. “Stay” [Hexagon] to nie jest ich debiut, ale pierwszy tytuł, który do nas dociera.

 

Dla utworu “Hey” [Revealed Music] 100% inspiracją był oldschoolowy klasyk “Renegade master”.

Włoskiego producenta ASCO (Alessandro Xiueref) znamy już z kilku produkcji.  W utworze wspomaga go A.D.O.R.. To raper z Nowego Jorku. Nazywa się Eddie Castellanos.

 

Ten utwór pojawił się w wersji Sander van Doorn & LVNDSCAPE, w 2017 roku. To przeróbka klubowego klasyka formacji Reflekt (2005) opartego na samplu utworu z filmu “Road To Perdition”.

Teraz “Need To Feel Loved” [Spinnin’ Deep] pojawia się w bardzo klimatycznym remiksie, którego autorem jest pochodzący z Berlina Nils Hoffmann.

 

 

Exit mobile version