DJ Promotion
Strona główna AKTUALNOŚCI Duet MIYO – nowa polska formacja producencka

Duet MIYO – nowa polska formacja producencka

Przedstawiamy nowy, bardzo ciekawy, polski duet MIYO. W naszej opinii może on sporo namieszać w naszej muzyce.

 

Duet MIYO tworzy DJ Mafia Mike, którego twórczość można było usłyszeć między innymi w filmie Sala Samobójców. Do kolaboracji dołączył Johnny Black (ostatnio Don Juan Wielki) , który tworzył muzykę dla czołowych raperów polskiej sceny. Oboje wracają na scenę po długiej nieobecności.

 

MIYO to projekt, który przede wszystkim charakteryzuje się pozytywnym tropikalnym brzmieniem w elektronicznym wydaniu z wyczuwalną nutą muzyki urban. Cechą dominująca duetu jest taneczny i słoneczny klimat oraz dynamiczne nowatorskie brzmienie. Cool Alone to pierwszy singiel, nowego duetu producentów i DJ’ów z Warszawy zapowiada całą serię wydawnictw zarówno po polsku, angielsku, a nawet suahili. Następne single pojawią się jeszcze w tym roku i będą oscylować wokół muzyki tanecznej, hip-hopu i trapu.

Cool Alone to przyjemny moombathon w bujającym powakacyjnym klimacie. Słychać w nim inspiracje muzyką karaibską i afrykańską. W utworze głosu użyczył Thomas Daniel, który przypomina klimaty wokalistów takich jak The Weekend czy Justin Bieber. Cool Alone, to opowieść o nieoczekiwanej miłości wiecznego singla, która wjeżdża w jego życie z impetem.

Następny artykułRUN UP – zapowiedź nowej płyty Major Lazer z Nicki Minaj
W branży muzycznej od 1980 roku. Przez prawie dekadę udzielał się jako prezenter dyskotekowy, z czasem zamieniając to na radio. Najpierw była to legendarna Rozgłośnia Harcerska gdzie prowadził przez pewien czas Listę Przebojów i autorskie programy, potem Program IV Polskiego Radia i Program III "Trójka". Założyciel DJ Promotion. Był jurorem na mistrzostwach świata DJ'ów w miksowaniu. Twórca koncepcji pierwszego w Polsce serwisu cyfrowego dla didżejów www.digitaldj.pl. W styczniu 1999 roku zainicjował i zredagował pierwszy numer "DJ Raport". Jest redaktorem naczelnym "DJ Raport".
Exit mobile version