Moguai Stupid GoldFish

Dziś w roli głównej energetyczne odmiany House połączone z elektronika. Znani i nieznani: Moguai x Future Kings x Moya, Merk & Kremont x Buzz Low, Wh0 i Husman & SaberZ.

 

Na początek wycieczka do czasów elektronicznego oldschool, bo kawałek „Laser Beams” odwołuje się do popularności pewnego charakterystycznego brzmienia. Znany od lat – Moguai, nieznany duet z Wlk. Brytanii –  Future Kings i czarnoskóra wokalistka Moya.

 

Moguai (André Tegeler) to weteran niemieckiej sceny klubowej, nic więc dziwnego, że wraca do acidowego  kultowego już brzmienia lat z lat 90-tych i wydaje się nieco zapomnianego przez producentów. Jakie to brzmienie? Zobaczcie to: Josh Wink – Higher State Of Consciousness. Polecamy zatem Moguai x Future Kings x Moya „Laser Beams”!

 

Merk & Kremont znani z hitów „Sad Story” i „Hands up” zrobili teraz razem z  Buzz Low  zrobili bardzo skoczny kawałek „Do it”.  Taki pompujący House. Od razu wchodzi …. i ten fajny wokal. Zdecydowanie polecamy.

 

Mocno tribalowy kawałek tech House „Free” na pograniczu Techno powala swoją energią, ale jeszcze bardziej znakomitym wokalem. To wokalistka Zhana. Wh0 zrobił ostatnio fajną wersje klasyka disco „Chinatown”.

 

a na koniec coś zupełnie tradycyjnego jeśli chodzi o EDM… Husman & SaberZ

 

 

zobacz inne EDM PROMO