morganj kevin manero Holy Goof dash & rexx

Oto cztery nowe utworu z gatunku mocnych elektronicznych brzmień: Kevin Manero, Chester Young, Twoloud & Qlinicue i Sagan x Heyem & Groozin. 

 

Może to banalny utwór, ale zrobiony bardzo przebojowo. Na początek Kevin Manero.

 

Kevin Manero to producent z Hiszpanii. „Music unite us” – prosta dance’owa stylistyka linii melodycznej tego utworu od razu wpada w ucho, choć można by się przyczepić, że nie ma tu nic oryginalnego, ale …

 

Chester Young pojawia się kolejny raz na naszych łamach! Urodził się w Chicago, ale przeprowadził się do kraju swoich rodziców czyli Rosji. Jego premierowy kawałek pt. „Get down” to świetna zabawa ostrymi dźwiękami; do tego dochodzi mnóstwo energii, a chwilami nawet słychać oldschoolowe brzmienia.

 

Twoloud znów nie zawodzi swoich fanów. Nowy utwór „Loving You” to podkręcona muza House, a różnymi motywami, nawet rave . Ciekawy wokal.

 

Sagan to producent , którego znamy już 5 lat.  Gościł już na naszych łamach. Jego nowy utwór „Dreamer” ( Hexagon ) nagrany z mało znanym duetem producenckim Heyem & Groozin to mieszanka progressive house, future, rave, trance i house.

 

 

Zobacz inne EDM PROMO