DJ Promotion
Strona główna PREMIERY NASTY 💥 Tujamo, PBH & Jack „rozwalają” + inne typy z EDM

NASTY 💥 Tujamo, PBH & Jack „rozwalają” + inne typy z EDM

W tych mocno energetycznych odmianach muzyki EDM obserwujemy nowe trendy. Pisaliśmy już , że powoli wraca do łask muzyka Trance, a dziś proponujemy taki miks trendów. Na nogi powala przede wszystkim jeden utwór. To „Nasty”, który firmuje m.in. znany wam Tujamo. A poza nim w tym odcinku jeszcze: John Dahlback, Nora En Pure, Lana Scolaro, Damien N-Drix & STV.

 

Tak, ten utwór wywarł na nas duże wrażenie. Ekipa producentów, których w większości znamy stworzyła coś co można by nazwać przeglądem trendów przez lata. Oto odlotowy „Nasty”.

Niemiecki producent Matthias Richter aka Tujamo robi muzykę przynajmniej 10 lat. I rzadko kiedy można o niej powiedzieć, że nie budzi naszego zainteresowania. Ale ten nowy kawałek pt. „Nasty” (Spinnin Records) to prawdziwa mieszanka wybuchowa.

Punktem wyjścia czyli inspiracją były tu czasy Rave i Acid (np. KLF czy nawet The Prodigy), lat 90tych, jego brytyjskiej odmiany, nie niemieckiej. Słyszymy to już w pierwszych taktach.

PBH & Jack to znany nam duet, który tworzą Paul Bailey Hague (PBH) i JACK Shizzle aka Gareth Maxwell. U nas najbardziej spodobał się ich kawałek pt. „Ayla” (2018).

 

Lana Scolaro to urodzona w Londynie DJ-jka, wokalistka, producentka płytowa, autorka tekstów.  Występowała na imprezach takich jak Ultra Music Festival, Creamfields i Mirage oraz współpracowała z takimi artystami jak Bob Sinclar, Luciano i SVNF8 i innymi.

Jej nowy kawałek pt. „Kitty” (PowerHouse) to przyklad zupełnie czegoś innego niż aktualne trendy.

 

Damien N – Drix & STV – Let It Ring (RetroVision Remix) by Spinnin' Records

„Let it ring” to utwór z 2017 roku. Teraz został znakomicie zremiksowany przez Retrovision (Mathieu Jean Arnaud), którego już nie raz wychwalaliśmy. Trochę to oldschool ale też wiele ciekawych pomysłów brzmieniowych.

W oryginale firmują go francuscy producenci Damien N-Drix (Damien Sibilat) i STV (Vincent Estève).

 

Weteran szwedzkiej EDM John Dahlback powraca ze swoim sztandarowym kawałkiem „Pyramin”, który powstał w 2008 roku. Teraz pojawia się w żywiołowym remiksie jego holenderskiego kolegi Nicky Romero aka Nick Rotteveel van Gotum.

 

Daniela Niederer aka Nora En Pure pochodzi z Płd. Afryki, ale mieszka i działa w Szwajcarii od dawna. Słyszeliśmy ją w różnych klimatach House, ale ostatnio poszła w kierunku brzmień Trance. „Luscious rain” (Sirup Music) to przykład mieszanki Chillout, trance i house.

 

 

Exit mobile version