DJ Raport blog
Home TYLKO POLSKA MUZYKA NASZA JEST TA NOC Nowator, Vincent Vik, Jake Lead…po staremu

NASZA JEST TA NOC Nowator, Vincent Vik, Jake Lead…po staremu

Nowator przyzwyczaił nas  , że jego produkcje wyróżniają się na tle innych tanecznych polskich premier. Tym razem znów robi tego co obecnie inni, ale jakby wracał do korzeni.

 

W nowym utworze “Nasza jest ta noc” Nowator zaprosił do współpracy Vincent Vika i Jake Leada. Oto efekt.

“Nasza jest ta noc” to cofnięcie się do korzeni tzw. polskiego dance, którego od lat przedstawicielem jest Nowator. Słychać tu brzmienie z czasów kiedy królował Stachursky. Panowie zresztą juz współpracowali w dobrze przyjętym “Pójdę w tango“.

Dlatego piszemy “po staremu” w tytule tego artykułu. Nie oznacza to, że utwór jest “be”. Znając Nowatora , można powiedzieć, że to raczej coś w rodzaju eksperymentu, bo skoro “wszyscy” robią Slap House…

Jak pisze wydawca (Camey Records):

… to klubowy mix doświadczeń trzech różnych producentów.

O Pawle Lipskim aka Nowator pisaliśmy już wiele razy, dlatego tu bardziej skupimy się na postaciach, które zaprosił do współpracy.

VV

VINCENT VIK to Wincenty Bielawski – DJ, producent muzyczny, perkusista, ghost producer oraz filmmaker. Muzycznie najbliższe mu są klimaty z zakresu edm, electrohouse, basshouse, techno oraz szeroko pojmowanej muzyki klubowej.

Jego jeden z utworów ?Visual Realm? ukazał się w filmie “A Good Man ” ze Stevenem Seagalem w roli głównej. Wspólnie z DJ Vivaldi’m stworzył hymn Electrocity 2009, a w klubowej branży, znany jest jako współtwórca AUDIOLAKE FESTIVAL.

JL

Pod pseudonimem JAKE LEAD funkcjonuje pochodzący z małopolski 23-letni Jakub Krzysztoforski. Kuba jest pasjonatem muzyki elektronicznej, producentem, który swoją przygodę muzyczną rozpoczął w 2016 roku.

 

 

Exit mobile version