DJ Raport blog
Home TYLKO POLSKA MUZYKA NIC WIĘCEJ Oskar Cyms znów melodyjnie i do tańca NASZ TYP PL

NIC WIĘCEJ Oskar Cyms znów melodyjnie i do tańca NASZ TYP PL

Wśród polskich premier minionego tygodnia naszą uwagę zwróciły dwa utwory. Oto pierwszy z nich. “Nic więcej” od pierwszego razu ma szansę was zainteresować.  👌🙂

 

Oskar Cyms po radiowym sukcesie utworu ?Daj mi znać?, przedstawia kolejny, pt. ?Nic więcej?. To klimat, który coraz częściej doceniają polscy DJ’e.

Utwór “Nic więcej” stylistycznie podobny jest do “Daj mi znać”, który zaistniał w radiach (Airplay dance chart). Jednak zwrócił też uwagę całkiem sporego grona DJ’ów. Utwór bowiem dotarł do top 10 Digital DJ. Prosta i przyjemna melodia oraz stopa (na 2) powodują, że i ten utwór ma szansę być popularny na naszych parkietach.

Wśród autorów utworu widzimy m.in. Patryka Kumóra, Dominica Buczkowskiego-Wojtaszek, Carlę Fernandes i Marissę. Nie dziwi więc , że mamy taki bardzo lekki produkt w stylu melodyjnego pop, ale na pewno o tanecznym charakterze.

O nim

Cyms to przedstawiciel nowej generacji polskich wokalistów. Pochodzi z małego miasteczka – Nowe – na terenie województwa kujawsko?pomorskiego. Od kilku lat wrzuca do sieci covery znanych artystów i bierze udział w licznych konkursach muzycznych. Jednak  to  dzięki piosence ?My Girl? zaśpiewanej w hicie Netflixa ? filmie “365 dni: Ten Dzień” – dostał się na przysłowiowe muzyczne salony.

?My Girl? stała się międzynarodowym przebojem i była jedną z najchętniej wyszukiwanych numerów w serwisach streamingowych na świecie. Jego barwa głosu zachwyciła międzynarodową publiczność o czym świadczą setki komentarzy na jego kanale YouTube. 
Po “Daj mi znać”, utwór “Nic więcej” to kolejna zapowiedź nowego materiału od artysty.

Jak mówi:

?Miłość to najważniejsza cząstka życia każdego z nas, niezależnie od formy oraz sposobu jej okazywania jest elementem, który dopełnia nasze życie. Każda miłość przeżywa zawirowania, jednak prawdziwe uczucie stanowi życiowy kierunek, drogowskaz czy też zorzę rozlaną po nieboskłonie, w której można zatonąć”.

 

Zobacz drugą polską premierę tego tygodnia 👌👌

 

Exit mobile version