niepewność ignacy

Chwilami śpiewa podobnie do Dawida Podsiadły, ale w jego utworach czuć zdecydowanie więcej tzw. tanecznego feelingu. Dziś IGNACY wydaje kolejny utwór, który powinien was zainteresować.

 

Słyszymy o Nim ledwo rok, a już trzy utwory , które wydał są bardzo dobrze odbierane na parkietach. To rewelacyjny “Czekam na znak” , “To co mam” i “Samoloty“. Oto ten kolejny pt. “Niepewność”, który od razu budzi lekką pozytywną energię.

 

“Niepewność” to piosenka, która z pewnością pasuje na taneczny parkiet i to całkiem uniwersalna. Synth popowy aranż i ta dość mocno zaakcentowana stopa, ale przede wszystkim wokal. To jest to coś co staje się wizytówką artystyczną IGNACEGO.

Produkcyjnie artystę wspomaga Leon Krześniak. To wokalista, muzyk i producent tworzący synth pop. W swojej twórczości łączy wyszukane brzmienia gitar oraz analogowych syntezatorów z wyrazistymi melodiami.

Jak mówi mówi IGNACY

– ?Niepewność? to moja konfrontacja ze swoją nieśmiałością i próba pokazania tego, jak cenna w dostrzeżeniu siebie może okazać się relacja z drugim człowiekiem. Niepewność często nie pozwala nam iść do przodu  – nadmiernie analizujemy rzeczywistość i wpadamy w dołki wykopane przez samych siebie 

IGNACY to niewątpliwie jedna z ciekawszych postaci polskich artystów młodego pokolenia. To właśnie dzięki takim jak On, już od jakiegoś czasu piszemy na naszych łamach wiele pozytywów o polskiej muzyce do tańca. Przeżywa ona swój boom, bo artyści śpiewają po polsku.

Album 

?Niepewność? to ostatni singiel zapowiadający pierwszy album artysty. Premiera ?Central Park? już niebawem, bo 20 października!

Na swoim debiutanckim albumie IGNACY zaprasza na spacer po tytułowym ?Central Parku?. Przechadzce towarzyszyć będą obserwacje nad otaczającym go światem. Wiemy już, że ten debiutancki album zawiera jedenaście utworów, w tym przebojowy ?Czekam na znak?. Pojawiają się na nim również wyjątkowe gościnie: Paulina Przybysz i Zalia.

Premierze albumu towarzyszyć będzie trasa koncertowa.  Jesienią muzyk odwiedzi 7 polskich miast: Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawę, Gdańsk i Szczecin! Szczegóły i bilety dostępne TUTAJ.