No beef afrojack, steve aoki

Jeśli big room’owa muzyka EDM będzie tak ciekawa jak te pierwsze premiery 2022 to fani mocniejszej muzy mogą być spokojni. Będzie czego słuchać w tym roku. Oto Afrojack & Steve Aoki feat. Miss Palmer, Mike Candys, Twoloud & Lion Ft. Aylin i na zakończenie dwa kawałki z tym samym samplem. To MAKJ i Relanium & Deen West X East Dawn.

 

Początek roku 2022 i od razu świetne remiksy, ale też świeże produkcje. Polecamy na starcie „No Beef”, kawałek pewnie już nieco zapomniany, bo minęło ponad 10 lat. Ale jak posłuchacie jego odlotowych remiksów 2022, to się zagotuje.

 

Zabawny „No Beef” pojawił się dokładnie w 2011 roku. Firmują go Afrojack & Steve Aoki ft. Miss Palmer. Teraz, niejako na 10-lecie , pojawiają się cztery remiksy, z których dwa wydają się najciekawsze. To Steve Aoki’s 11 Years Later remix oraz Goodboys remix. Do tego jeszcze mamy LUM!X i Riot Ten & Crankdat remix.

 

Pompka, ale nie tylko

No proszę, Mike Candy’s wie jak się robi dobrą „pompeczkę”. Tytuł, niby taki sobie „Baby” (Sirup), ale kawałek pierwsza klasa.

Jak zwykle nie zawodzi twoloud, a dokładniej ekipa w składzie: Manuel Reuter, Alex Castle i Dennis Nicholls, robiąc DeeperLove remix. Utwór Twoloud & Lion Ft. Aylin (wokalistka Aylin Aslim) „You Got It Boy” (Playbox) pierwotnie pojawił się w 2020 roku.

 

Nietypowa sytuacja

„Club Sound” (Spinnin) to bardzo przebojowy kawałek, posłuchajcie koniecznie. Już sam sampel wokalny „This is the real club sound!” robi wrażenie, ale pojechanie po acidowym brzmieniu i pomieszanie tego z jakims „ole ya….” , bo fajne!

MAKJ to producent z USA Mackenzie Johnson. Już znamy go nieco, ale został doceniony prze wielu z branjży, np. wspomnianego Steva Aoki, Showteka czy Deorro, z którym zrobił popularny u nas „Bring It Back”.

A teraz zobaczcie inny utwór z … tym samym samplem.

Takie pewnie przypadkowe zderzenie, bo „Snap Five” (Hysteria Records) wykorzystuje ten sam sampel „This is the real club sound” i jeszcze coś więcej.

Relanium, czołowy DJ/producent pochodzący z Rosji, po raz kolejny współpracuje z Deen West i po raz pierwszy z East Dawn.

Znany ze swojego przeboju „Leel Lost (Reloaded)” (2,8 mln strumieni Spotify), Relanium staje się nie tylko potęgą w Rosji, ale przekracza granice na całym świecie.