DJ Raport blog
Home PREMIERY NO DIGGITY, I WAS MADE, KOMODO…🚀🚀🚀znów wysyp odświeżeń

NO DIGGITY, I WAS MADE, KOMODO…🚀🚀🚀znów wysyp odświeżeń

Po kilku tygodniach mniejszej podaży odświeżeń starych hitów, ostatnie dni przyniosły prawdziwy wysyp tego typu produkcji. Wybraliśmy kilka najciekawszych. Oto hity dekad 70,80 i 2000, na nowo.

 

 

Pojawiły się niczym przysłowiowe “grzyby po deszczu”. Covery lub oficjalne remiksy. Wybraliśmy kilka , w naszej ocenie najciekawszych, zostawiając końcową ocenę każdemu z czytelników/czytelniczek. Jednak największe wrażenie na naszej redakcji zrobiła wersja hip hopowego hitu “No diggity”.

 

“No diggity” to klasyk hip hopu. Nagrała go grupa Blackstreet i Dr. Dre w 1996 roku. Dziś nową wersję opracowała w klimacie vocal house opracowała ekipa: MITCH DB – producent z Holandii, podobnie jak Thornballin’ i Włoch Navagio.

 

“Can You feel it” (1980) to utwór u nas szerzej nieznany, ale wszystko robi się jasne gdy wiadomo, że to grupa, w której występował słynny Michael Jackson. To po prostu rodzinny zespół Jacksonów czyli The Jacksons.

Nową wersję opracowali francuscy specjaliści od odświeżeń Laurent Simeca i Stephan M.

 

Przebój grupy Kiss (1979) zrobił furorę nie tylko u nas , w 2020 roku dzięki VINAI i Le Pedre. Oto najnowsza wersja “I was made for lovin’ You” [Soave Records] przygotowana przez mało nam znanych szwedzkich producentów Jorm & The High.

 

“Hot in Herre” to przebój s repertuaru Nelly. Wcale  nie taki stary, bo z 2002 roku. Nowa, bardzo dynamiczna,  wersja house [Smash the House] powstała dzięki ekipie dwóch duetów producenckich Crystal Rock i Pule, producent – Marc Kiss (wszyscy z Niemiec). Bloodlyne to wokalista i raper z afrykańskiego Zimbabwe.

 

Bardziej techniczne brzmienia. 

“Komodo” (2000) to bardzo popularny u nas klasyk trance Mauro Picotto. Oto najnowszy oficjalny remiks [Smash the House] przygotowany przez duet włoski duet DJs From Mars i producentkę z Belgii – MATTN – prywatnie żona Dimitri Vegas.

 

Mieliśmy już sporo odświeżeń tego przeboju Alphaville (1984). Dziś “Forever young” [ZYX Music] pojawia się w energetycznej wersji trance.

Talla 2XLC to weteran niemieckiej sceny klubowej Andreas Tomalla. Gid Sedgwick to producent i wokalista z Wlk.Brytanii.

 

 

 

Exit mobile version