NO TIME 2 WASTE – DJ F.R.A.N.K i T-SPOON👌 Brzmienie 90 powraca

no time 2 waste t spoon dj frank

Muzyka Eurodance ciągle jest popularna na naszych parkietach. Dlatego wielu czytelników zainteresuje się odświeżeniem przeboju “No time 2 waste”, który był bardzo popularny w latach 90-tych. Przedstawiamy jego nowy remiks oraz historię.

 

Niedawno przedstawialiśmy inny przebój tych czasów “Dreams will come alive“, a dziś mamy już następny. Czasem ten tytuł pisze się “No time 2 waste”, a czasem “No time to waste”, bo brzmi tak samo. Utwór formacji T-Spoon zremiksował teraz znany nam DJ F.R.A.N.K. i zrobił to nawiązując do klimatu dekady 90. Nazwał to HouseWerk remix.

 

“No time 2 waste” to przede wszystkim genialny wokal niejakiej Ingrid Simons. Tak naprawdę nazywa się Inge Severijnse i prywatnie jest matką bardziej znanej Evy Simons. Możecie ją kojarzyć z hitu “Take over control”, z Afrojack, ale było to już dośc dawno, bo w 2010 roku.

Jak widać pochodzący z Belgii DJ F.R.A.N.K (Frank Van Herwegen) starał się nie odchodzić zbytnio od elektronicznych brzmień Eurodance, wymienił je na bardziej nowoczesne i dodał więcej mocy, ale pozbył się rapu.

Przypomnijmy, że to człowiek stojący za sukcesem mega hitu “Summer Jam“, z którym sprzedał ponad 1 500 000 singli i osiągnął status złotej i platynowej płyty w kilku krajach. Ma tez na koncie europejski hit “Discotex!” (Yah), a zremiksował także “Pump it up” Danzela.

O oryginale

„No Time 2 Waste” to debiutancki singiel T-Spoon, który został wydany w 1993 roku, który znalazł się w pierwszej dziesiątce w Europie.

https://www.youtube.com/watch?v=8UEvg8tw8ZY

Zaraz po nim przyszły kolejne hity. To „Sex On The Beach”, „Mercedes Benz”. T-Spoon zdobył popularność w Holandii, Belgii, Niemczech i Skandynawii. Miał 4 hity z pierwszej dziesiątki w Europie i nie mniej niż 9 z pierwszej dwudziestki w Europie! Był grany także na naszych parkietach.

T-Spoon to holenderski projekt Eurodance założony w 1991 roku przez rapera Shalamona Baskina (aka Shamrock) i współzałożyciela Remy de Groot (aka Prince Peration). W jego skład rotacyjne wchodziło kilka innych osób. To na przykład Serge Ramaekers producent klasyków Technotronic, Dominic Sas, Linda Estelle i jeszcze okazjonalnie, inne osoby.