DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA NRD1 w niewidzialny sposób podkręca Madonnę 👏👏

NRD1 w niewidzialny sposób podkręca Madonnę 👏👏

Dobrze ponad tydzień przekonywałem się do tej wersji “Music”, bo czy można jeszcze wykreować coś muzycznie świeżego w  przypadku Madonny? Okazuje się, że można…

 

Od wydania “Music” mineło już 23 lata. Dziś powrócił w nowej zremiksowanej (nieoryginalnej) wersji. Porównajcie ją z oryginałem, który jest niżej.

Po swoich odświeżeniach  ?Pedro? i ?Mambo Italiano?, włoski DJ i producent NRD1 prezentuje kolejną przeróbkę. Funkowy oryginał NRD1 zamienia w bardzo energetyczny kawałek. To nie tylko zmiana tempa i stopy, ale znakomite opanowanie warsztatu brzmieniowego w studio. Utwór dotarł już di Digital DJ top 10, a w tym tygodniu zadebiutował w na Polish Dance chart.

O producencie

NRD1 to multiplatynowy włoski DJ i producent działający w branży muzycznej od 2012 roku. Jego pasja zaczęła się już w młodym wieku i zaczęła się od coveru Lykke Li ?I Follow Rivers?. My znamy go z projektu Shanguy i jeszcze Kanu.

Na muzykę NRD1 duży wpływ ma jego zamiłowanie do gatunków house, electro i progresywnych, które łączy, tworząc wyjątkowe i energetyczne utwory. Do jego  najpopularniejszych utworów należy ?All Good Things (Come to an End)?, który zdobył łącznie ponad 1 milion Shazamów.

Był także rezydentem imprezy ?Fuck Me I’m Famous? jako Kanu latem 2018 r. i stale koncertował z Shanguy w całej Europie i Azji. Łącznie ponad 150 mln odtworzeń i 55 mln wyświetleń hitów takich jak ?La Louze?, ? King Of The Jungle?, ?Désolée?, ?Toukassé? i wiele więcej!

 

Oto pamiętny oryginał.

 

 

Exit mobile version