One Bit, Will Fast, Alex Ariete, Baretta

 

Oto cztery naszym zdaniem najciekawsze remiksy wybranego z premier tego tygodnia. Tym razem są to producenci nieznani, ale wnoszą oni coś kreatywnego do oryginałów. Taka powinna być cecha dobrego remiksu. Oczywiście remiksów w tym tygodniu pojawiło się znacznie więcej i to nie tylko w stylu house. One Bit, Will Fast, Alex Ariete, Baretta już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Mamy tu ogromną paczkę remiksów, ale nie ilości lecz jakości szukamy. Bardzo ciekawy wydaje się One Bit remix, w którym zmieszane są przynajmniej trzy elementy rytmiczne deep house, progressive, break-beat, future house.  Jeśli potrzebujesz coś mocniejszego to polecamy , także ciekawy,  Shaun Frank Remix, w kierunku future house.

 


Wokalista ze Szwecji , u nas zupełnie nieznana. Znaleźliśmy niezły remiks future house dla fanów tego gatunku. Przyjemny wokal bardzo dobrze współgra z energetycznym aranżem future Alex Ariete remix.

 


kolejny utwór jest remiksowany z okazji rocznicy 10 lat od powstania. Czarnoskóry wokalista Ron Carroll ma teraz jubileuszową paczkę remiksów, z których najbardziej przekonuje Will Fast remix. To mieszanka house, future bass i trochę to z hip-hopu. Kreatywny remix! Niezły też jest inny z czterech remiksów > Sugarstarr remix. Są sample z czasów oldschool.

 


Latynoskie kawałki zawsze wzbudzają u nas pozytywne reakcje, dlatego nie sposób przejść obojętnie przy tym kawałku przygotowanym przez dwóch producentów z Włoch. Mamy dwa remiksy. Jeden mocniejszy, a drugi lżejszy w klimacie house, ale opartym na reggaeton. To włąsnie Barletta remix. W sam raz na wakacje.

 


 

Zobacz poprzednie nasze typy remiksów.