DJ Raport przedstawia: 'OUT MY HEAD' Topic i A7S

W swoim nowym utworze Topic pokazuje świeżość swoich pomysłów i podpiera się afrykańskim samplem. W “Out my Head” znów słyszymy echa trance’owych brzmień.

 

Chorwacko-niemiecki DJ i producent Topic zaprezentował nowy singiel. ?Out My Head? to owoc współpracy gwiazdy z popularnym szwedzkim wokalistą A7S. Jest pomysł i klimat.

 

W “Out my Head” producent miło nas zaskakuje, bo po prostu idzie do przodu, a nie produkuje tylko “milutkie” kawałki do radia. Pulsujący i nietuzinkowy rytm opakowany elektronicznym brzmieniem trance i ten afrykański sampel to ciekawa mieszanka.

Sam sampel to znany nam ?Madan? malijskiego wokalisty Salifa Keity, mieszkającego już od 1984 roku w Paryżu. Być może nie poznalibyśmy do dziś tego utworu, gdyby nie Martin Solveig. To On spopularyzował “Madan” swoim remiksem, w 2003 roku.

Swoją jakość wokalu dorzucił tu szwedzki artysta Alexander Tidebrink aka A7S.

Topic i A7S współpracowali już wcześniej i to z sukcesami. Ich ?Breaking Me? ma już ponad 5 mld streamów na całym świecie, dużym echem odbiły się także ?Your Love (9 PM)? i ?Kernkraft 400 (A Better Day)?.

 

Jak mówią:

Topic: ? …Praca z A7S za każdym razem jest niesamowite. Robimy to już tak długo, że kiedy jesteśmy w studiu, obaj doskonale wiemy, czego potrzebuje drugi z nas. Dzięki temu jest niezwykle harmonijnie. Myślą, że nasze style się uzupełniają, jego wokal po prostu nadaje całości charakteru.

A7S: ? Od naszej ostatniej współpracy przy ?Kernkraft 400 (A Better Day)? minęły dwa lata. Chcieliśmy wrócić z czymś, co będzie świeże. Zależało nam na tym, by utwór był pomostem między naszymi dotychczasowymi kawałkami, ale jednocześnie miał posmak czegoś nowego i ekscytującego. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na afrykański sampel. Jestem podekscytowany wykonaniem tego utworu na letnich imprezach