pegassi, style

Ktoś pewnie się zdziwi , że na sylwestrową imprezę możemy proponować taki energetyczny kawałek EDM. Nieznany producent Pegassi proponuje dodatkowo tempo >140 BPM.

 

O trendzie muzycznych obecnego sezonu , który przyszedł do nas z Tik Toka pisaliśmy już. Właściwie nie ma nazwy, ale umownie określamy go “sped up” lub “speed up”. Czasem ejst to po prostu euro dance, a czasem typowa EDM. Łączy je na pewno tempo.  To minimum 140 BPM! Właśnie w takim stylu Producent Pegassi proponuje swój nowy utwór.

“Style” [Universal] wydaje się być jednym z wielu tego typu utworów. Ma jednak “zabawowy” patent, bo Pegassi bardzo bogato wykorzystuje tu tzw. clap. To po prostu różnego rodzaju klaskanie.  👏👏👏👏 I do tego jest prosto i skocznie. To taki techno-dance.

I nim

Pegassi to pseudonim DJ-a i producenta Sama Huybrechta, który pochodzi z Antwerpii w Belgii. Gościł już na scenie takich festiwali jak Elrow, Balaton czy Tomorrowland Winter Edition.

Jak mówi: chce, aby jego muzyka była bliska jego sercu i tworzy tylko takie utwory, które całkowicie wspiera. Dzięki swojemu utworowi ?No Type? udało mu się już dotrzeć do ponad 1,6 miliona odtworzeń. A my zwróciliśmy uwagę, że zrobił remiks “AEIOU”, dla PNAU.

Pegassi miesza techno, trance i house, tworząc po prostu utwory pełne energii. Obecnie cieszy się popularnością wśród znanych artystów, takich jak Fred Again.