DJ Promotion
Strona główna PREMIERY Penna x Doctor Mawe, HooknSling, Sharapov, Alex O.,.. PROMO HOUSE

Penna x Doctor Mawe, HooknSling, Sharapov, Alex O.,.. PROMO HOUSE

Tym razem polecamy aż trzy utwory House Music pochodzące zza naszej wschodniej granicy. Dwa z Rosji, jeden z Ukrainy. Oto Alexander Orue, Scotty Boy & Melody Smith, Davide Penna i Doctor Mawe! Gary Caos, Hook n Sling oraz Sharapov.

 

Na początek włoscy producenci przerabiają hit z Ukrainy. Oto Davide Penna i Docor Mawe!.

Utwór  „Тает Лёд” w wykonaniu grupy Грибы (lub Mushrooms czyli Grzyby) z Ukrainy to hit, który na YouTube ma ponad 200 milionów wyświetleń przez dwa lata. Jego liderem i producentem jest Yuri Bardash. Teraz  producenci Davide Penna i Doctor Mawe! (obaj z Włoch) zrobili cover tego utworu pod n, który dodatkowo zremiksował znany nam ich rodak producent Gary Caos i wydał w labelu Casa Rosa.

Brzmi to w klimacie nam znanym z „Rozovoje vino”. Zresztą oceńcie sami.

 


Alexander Orue, Scotty Boy & Melody Smith – All For You (Lizzie Curious Radio Edit) by Which Bottle?

Oto nowe i bardzo przebojowe nagranie z labela „Which Bottle?”.  Alexander Orue, Scotty Boy & Melody Smith to nowy projekt znanej Lizzie Curious, która jest nie tylko dj’ką i producentem, ale także świetnym kompozytorem! Ich nowy utwór nazywa się „All For You” to ukłon w stronę tego co najlepsze z czasów classic vocal house czyli piano, głęboką linię basu i miły dla ucha wokal Melody Smith.

 


Sharapov – Escape (Radio Edit) by Which Bottle?

I jeszcze jedno nagranie producenta z tego samego labela Which Bottle. Sharapov to czołowy producent muzy House w Rosji. Jego nowy kawałek „Escape” to znakomity vocal house z wyraźnie wyodrębnionym świetnie grającym w tle basem.

 


Hook n Sling to znany nam od wielu lat producent z Australii Anthony Maniscalco. Jego nowy kawałek „Superstars” wyraźnie zapożycza sobie jakiego hitu z lat 70-tych. Może wy pamiętacie? Zrobione to jest znakomicie, a do tego wtrącona jest mocna zakrętka electro bass, jakby dodanie soli do lodów. Bardzo dobre!

 


W utworze Mo Falk „You’re wild” (Hexagon) jest bardzo dużo pomysłów. Głównie mamy bass house, ale są też elementy disco, jest samplowanie. Poprzez to wszystko mamy tu dużo dość mocnej pozytywnej energii.

 

 

 

Exit mobile version