Home DJ PROFESJA Pepsi Silesia Beats , After Weekend #007, Xoni On Air Episode#115

Pepsi Silesia Beats , After Weekend #007, Xoni On Air Episode#115

Stream w poniedziałek, stream w środę… a tu tymczasem w sobotę … na stadionie Śląskim odbyła się “Pepsi Silesia Beats”. Czołowi polscy DJ’e klubowi zagrali do pustych trybun! Robi wrażenie … tak pozytywne, a dlaczego pozytywne. Zobaczcie niżej.

 

Pepsi Silesia Beats

pepsi silesia beats

Zobaczcie koniecznie “Pepsi Silesia Beats”, bo to kolejna próba przełamania pandemii Koronawirusa w stosunku do klubów.

Spotkanie na pustym stadionie jest wymowne, ale w pozytywnym sensie, bo pokazuje, że klubowa muza nie daje się Covid-19.

W sumie transmisje obejrzało prawie 8 tysięcy widzów, w tym na naszej stronie  3 tysiące.

 

Mamy nadzieję, że podobało się. Oby więcej takich eventów.  I będzie ich więcej, bo Pepsi, Stadion Śląski oraz PMG Group przedstawiają muzyczny projekt jakiego jeszcze w Europie nie było! Pepsi Silesia Beats to trzy wakacyjne edycje imprezy w formacie wideo live stream dostępnej dla fanów muzyki elektronicznej i wszystkich którzy kochają tańczyć!

TRZY EDYCJE ( czerwiec, lipiec, sierpień ) podczas których imprezowa poprzeczka urośnie bardzo wysoko, a zakończy się Dj?skim rekordem! Aby poznawać szczegóły tych wydarzeń, atrakcje, kolejne etapy… należy bacznie obserwować oficjalne kanały Pepsi Silesia Beats w social mediach oraz oficjalną stronę pepsisilesiabeats.com, na której sprawdzicie hot newsy, artystów, kolejne etapy i szereg ważnych informacji.

After Weekend #007 – DJ Tomson (Vinyl Set)

To już siódma część naszych poniedziałkowych spotkań z cyklu “After Weekend”. I tym razem z klubu O’key z Pszczyny.

DJ Tomson jak zawsze serwuje ciekawą muzę z winyli. Między innymi klasyki rocka na klubową nutę, co słychać już od pierwszej minuty.

Za tydzień stream z innego miejsca, z miejsca nad Zalewem Zegrzyńskim gdzie odbędzie się Multi DJ Camp 2020.

Gośćmi będą Bogdan Fabiański i Piotr Gryglewicz.

Natomiast za dwa tygodnie chcieliśmy Wam przedstawić absolutnie niecodziennego absolwenta kursu DJ Promotion. DJ Blade, mimo, że jest niewidomy, pokaże Wam, że nie jest to przeszkodą w miksowaniu.

Xoni On Air episode#115 DJ INOX

Odcinek nr 115 odbył się bez gościa, który nie dojechał, ale DJ Inox jak zawsze potrafi zagospodarować ciekawie czas spotkania z Wami.

Sami zobaczcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Exit mobile version