perfect melody, jonas blue julian Perretta

Tym razem Jonas Blue dobrał sobie współpracownika, z którym stworzył bardzo udany kawałek. Nazywa się „Perfect melody” co jest bardzo trafne, bo melodia jest nie tylko perfekcyjna. Wpada bowiem  w ucho już za pierwszym razem.

 

Swój najlepszy taneczny kawałek Jonas Blue stworzył w 2019 roku. To „Ritual”, któremu kolejne – przynajmniej tanecznie – nie dorównały. Teraz jest szansa, aby to zmienić, bo producent nagrał bardzo skoczny utwór „Perfect melody”.

 

Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że twórcy „Perfect melody” słyszeli wcześniej pewien przebój Jasona Derulo. Nie jest to bynajmniej jakaś jego kopia, a raczej inspiracja. Chodzi o wokalny lajt „pa pa pa ta ta ta..”.

Panowie Jonas i Julian zrobili jednak coś więcej, bo naszą uwagę zwraca energiczny, lekko house’owy, beat. To w przypadku tego pierwszego dość istotna zmiana. Ostatnio darzył on nas zbyt melancholijnymi brzmieniami. Skutkowało to fajnymi utworami do… słuchania, ale do tańca już mniej.

Co prawda wokal Brytyjczyka Juliana Perretty należy raczej do tych słodszych, ale niejako nadgonił to Jonas Blue serwując nam całkiem mocną stopę.

Jonas mówi

  • Zawsze byłem fanem muzyki Juliana, więc kiedy spotkaliśmy się w 2016 roku, wiedziałem, że musimy coś razem zrobić. Kiedy tylko wysłał mi pomysł na „Perfect Melody”, od razu wiedziałem, że to coś wyjątkowego. Długo nam zeszło, tym bardziej się cieszymy, że w końcu możemy podzielić się naszym utworem z całym światem. Na dodatek w sam raz na lato.

Julian dodaje:

  • Od dawna jestem fanem popowych refrenów Jonasa i ważnych przesłań zawartych w jego tekstach. Chcieliśmy nagrać coś absolutnie wyjątkowego. Utwór, który będzie przypominał ludziom o miejscach na wakacjach, gdzie go usłyszeli. Piosenkę, która zdefiniuje pozytywny czas w ich życiu.

 

„Perfect Melody” to zapowiedź nadchodzącego albumu Jonas Blue „Together”. Pełną pozytywnej energii nową muzykę DJ-a i producenta poznawać będziemy przez cały rok.

Jonas Blue zgromadził 15 miliardów streamów, sprzedał ponad 75 milionów singli i zdobył 130 platynowych certyfikatów. Jego debiutancki album „Blue” zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Wielkiej Brytanii pokrył się złotem. Na naszych parkietach do tej pory niedoścignionym w popularności jest jego „Ritual„, który nagrał z Tiesto i Rita Orą.

Julian Perretta dał się poznać za sprawą przełomowego singla „Wonder Why”, który promował jego debiutancką płytę „Stitch Me Up” z 2010 roku. Julian współpracował z takimi tuzami współczesnej popkultury, jak Mark Ronson, Ed Sheeran, Lil Baby, Lost Frequencies i Kygo, a ponadto supportował Beyoncé podczas trasy koncertowej w UK i USA. Wśród naszych DJ’ów został doceniony w utworze „Saven nation army„, który nagrał z litewskim producentem Gaullin.