DJ Raport blog
Home PREMIERY PHATBULL 🚀🚀 brytyjski label z polskim akcentem

PHATBULL 🚀🚀 brytyjski label z polskim akcentem

phatbull

Przedstawiamy nowy label, którego kilka pierwszych utworów dostępnych już od dziś dla naszych DJs. Wytwórnia “Phatbull” pochodzi z Londynu, ale jej założycielem jest nasz rodak.

 

 

Przegląd nowości wytwórni Phatbull rozpoczynamy od singla “Don’t You Want Me”, który może kojarzyć się wam z klasykiem muzyki electro pop, ale nic z tych rzeczy.

2Sher stworzył rasowy piano house czyli wzbogacony dźwiękami fortepianu. Elektroniczne brzmienia mieszają się tutaj z subtelnością klasycznego instrumentu, co czyni ten utwór atrakcyjnym wyborem dla tych, którzy poszukują nowoczesnych interpretacji klasycznych dźwięków.

 

Kiedy mówimy o nowościach z Phatbull, trudno nie wspomnieć o “Rave”. To efekt współpracy RaveKings, SandPokers i Lexxus MC czyli to dynamiczna kompozycja łącząca w sobie beaty z rapem, ukazując tym samym różnorodność i kreatywność wytwórni Phatbull.

 

Z kolei w “Closer” nie można nie zauważyć inspiracji. Tu brzmienia i dźwięki użyte w kompozycji przywodzą na myśl produkcje znanego na całym świecie polskiego producenta – Blindersa.

MATTHOUSE i Sobnoize stworzyli utwór, który, choć unikalny w swoim stylu, nawiązuje do najlepszych tradycji współczesnej muzyki elektronicznej. “Closer” to propozycja dla tych, którzy cenią zarówno nowatorstwo, jak i klasyczne inspiracje w dźwiękach.

 

Jeśli zainteresowały was powyższe produkcje zachęcamy do zapoznania się z innymi propozycjami z labela Phatbull.

Odwiedź wytwórnie na Facebooku

Playlista Phatbull na Spotify:

 

 

Exit mobile version