jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > Podsumowanie roku 2017 DISCO/DANCE w serwisie DIGITAL DJ

Podsumowanie roku 2017 DISCO/DANCE w serwisie DIGITAL DJ

KONIEC ROKU TO CZAS PODSUMOWAŃ – DLATEGO TAKŻE MY POSTANOWILIŚMY ZROBIĆ MUZYCZNE ZESTAWIENIE 100. SINGLI, PO KTÓRE NAJCHĘTNIEJ SIĘGALI DJ-E W 2017 ROKU.

 

Na wstępie kilka danych statystycznych – przez ostatnie 365 dni naszym DJ-om udostępniliśmy 1052 nagrania nurtu disco polo & dance – to kolejny rekord, jeśli chodzi o dział muzyki tanecznej.
Wśród 100. topowych singli 2017 roku na liście najwięcej utworów zanotowała grupa BAYER FULL (6), wyprzedzając TOP GIRLS i SOLEO (po 5 singli) oraz SŁAWOMIRA i CAMASUTRĘ (po 4 single).

Wśród wszystkich propozycji najpopularniejszym okazał się utwór SŁAWOMIRA – „Miłość w Zakopanem”. Popularność tej piosenki potwierdza również zdobycie 1️⃣ miejsca w plebiscycie na najpopularniejszy utwór w Polsce na YouTube.

Na miejscu 2️⃣. znalazła się tegoroczna wakacyjna propozycja od zespołu MIG, czyli „Lalunia”, a na najniższym stopniu naszego podium melduje się jedna z dwóch propozycji od AFTER PARTY – „Dzisiaj Ty, jutro ja”

W czołowej dziesiątce znalazły się następujące utwory:
– na miejscu 4️⃣SŁAWOMIR – „Megiera”
– na miejscu 5️⃣PIĘKNI I MŁODZI – „Przeznaczeni”
– na miejscu 6️⃣DEFIS & MARCIN MILLER – „Zakochane oczy”
– na miejscu 7️⃣PLAYBOYS – „Chodź kochanie”
– na miejscu 8️⃣BOYS – „Moja kochana”
– na miejscu 9️⃣AFTER PARTY – „Wciąż na Ciebie czekam”
– na miejscu 🔟NOWATOR – „Balanga”.

Pozostałą listę 90. miejsc znajdziecie na naszej stronie pod adresem ➡️ www.digitalDJ.pl/news?id=392

PRZY TEJ OKAZJI SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ARTYSTOM ZA KOLEJNY ROK WSPÓŁPRACY.

PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY TAKŻE W STRONĘ WYTWÓRNI I WYDAWCÓWAmber Agency Fabryka Imprez, BraxtonMusic Polska, Bischin Records, Camey Records, #Clubattack Poland, discokoncerty.pl, DWAEM MEDIA GROUP, Diamond Music, DanceKings, GREEN STAR MUSIC, Wydawnictwo Muzyczne Folk, Lemon Records, Agencja Muzyczno-Artystyczna „FOR You Kamida”, Kurpisz Impresariat, Kim Artists Agency, Koto Media Group, Wydawnictwo Muzyczne – Poparazzi, Salem Promotion, Wydawnictwo Muzyczne TRAX „music”, Vanila Records, ZPR Records

Avatar
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze