DJ Raport blog
Home PREMIERY PÓJDĘ W TANGO 💥Nowator i Stachursky wesoło, energetycznie i różnorodnie

PÓJDĘ W TANGO 💥Nowator i Stachursky wesoło, energetycznie i różnorodnie

Nowator, Stachursky i Skytech – takiego składu byśmy się nie spodziewali! “Pójdę w tango” to mieszanka różności. Oto utwór, który można zaliczyć już dziś do pierwszych hitów 2022 roku.

 

Takich utworów nam trzeba! I to od razu widać. “Pójdę w tango” pojawi się w serwisie Digital DJ w na trzy dni przed Sylwestrem, a dziś już mija tydzień od kiedy na nr 1.

W “Pójdę w tango” Paweł Lipski aka Nowator nie opuszcza poprzeczki i tym razem. Konsekwentnie robi kawałki w swoim stylu choć czasem bardzo egzotycznie.

W utworze słychać echa starego Stachurskiego z prostego powodu – śpiewa jak za tamtych czasów, a i tekst jakby podobny. Po jego niedawnych eksperymentach nawet z muzyką Trance mamy okazję się przekonać, że jeśli chodzi o muzykę do tańca, najlepiej czuje się właśnie w czymś takim jak ?Pójdę w Tango?.

Sam klubowy aranż przygotował Skytech, a ten wie jak to robić. Zalupowany motyw basowy od pierwszych taktów od razy nakręca energię, ale tak naprawdę mamy tu koktail brzmień, bo nawet usłyszycie trapowe przejścia. Jest więc wesoło, energetycznie i różnorodnie.

Do tego składu warto by dopisać jeszcze jednego współautora “Pójdę w tango”. To Paweł Jasionowski aka Masters. Znacie go ze sceny Disco Polo, ale nie od dziś tworzy utwory w stylistyce zbliżonej do House.

Nowator Top 10

  1. Wrzucam na luz
  2. Z lewa do prawa
  3. Balanga
  4. Tequila
  5. Bawię się
  6. Dziewczyno z Rzabki – Letni x Nowator
  7. Trzeba świrować – Nowator & Paprodziad & Kałamaga
  8. Co tu jest grane?
  9. Wrzucam na luz (2nd Sound Club Extended Remix)
  10. Mam to gdzieś

 

 

 

Exit mobile version