jesteś tu
Główna > CHARTS > Polish Dance Chart – zmiana lidera – Ofenbach nr 1

Polish Dance Chart – zmiana lidera – Ofenbach nr 1

Przyzwyczailiśmy się, że na pozycji lidera utwór, jest już się pojawi, pozostaje tam jakiś czas. Tymczasem jesienne miesiące przynoszą zaskakujące rotacje. Oto po tygodniu dominacji balangowego hitu  Sławomira „Miłość w Zakopanem”, na top wskoczył kto inny. Na Polish Dance Chart – zmiana lidera – Ofenbach nr 1 !

 

Po dziewięciu tygodniach  od premiery nagranie Ofenbach vs Nick Waterhouse „Katchi” wskoczyło na pozycję lidera Polish Dance chart. Zdecydowanie w górę idzie najnowszy utwór Burak Yetera „Echo” (12>5).  Należy w im upatrywać przyszłego lidera. Natomiast nowy utwór Alana Walkera „Spectre” wreszcie „złapał wiatr w żagle” i skoczył bardzo do góry (92>14). Za tydzień może być top 10.

W tym tygodniu mamy niezwykle wysoko debiutujące utwory w zestawieniu. na pozycjach 28 i 29 znajdziecie przeróbki dwóch znanych hitów: „Crush” Jennifer Paige (Jerome & Eric Chase feat. Michelle Hord) i  formacji Change „Let’s Go Together” (Joe Stone). Obie jak widać znakomicie się przyjęły.  Co ciekawe lepiej niż remiks Steve Aoki słynnego „Thriller” Michaela Jacksona (33). Ale to nie koniec nowości w top 50. Na (37) znajdziecie Rico Bernasconi & Farenizzi feat. Mink Jo i „Right now”.  Dalej na 39 mamy P!nk, której dopiero remix Tiesto pomógł w dotarciu do Djs, mimo, że wcześniej było kilka remiksów. Trzeba jednak przyznać, że ten własnie remiks został bardzo przyjaźnie zrobiony.

Duży skok odnotowuje Richard Grey & Steven Rod (100>44) i ich przeróbka hitu Daft Punk „One more time”. To rzeczywiście udana wersja house.

Natomiast na pozycji lidera listy najczęściej odtwarzanych utworów w stacjach radiowych pozostaje niezmiennie Axwell, Ingrosso „More than You know”.

Szczegółowe podsumowania tygodniowe znajdziecie na stronie dj promotion.

 

 

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

na górze