WEEKEND PROMO BIG ROOM >TJR & Fatman Scoop, Taito & Majlos, Madison Mars …

PROMO BIG ROOM data-lazy-src=

Mamy kilka bardzo udanych energetycznych kawałków, które z pewnością można zadedykować do klubów big room. PROMO BIG ROOM >TJR & Fatman Scoop, Taito & Majlos, Madison Mars > poleca serwis www.digitaldj.pl .

 

https://www.youtube.com/watch?v=aswCM30pNrQ

Amerykański producent, którego znamy już z kilku udanych kawałków – TJR, Australijczyk – Reece Low i legendarny raper Fatman Scoop zrobili naprawdę znakomity energetyczny kawałek “Check This”. Ta mieszanka progressive house i bounce potegowana jest przez rapowe wstawki Fatman Scoop, ale także hip-hopowe dziury. Moc energii!!

 

Polska ko-produkcja Taito i Majlos na spodoba się wszystkim fanom muzy big room, nie tylko, że to po prostu Taito, ale po prostu jest fajnie zaaranżowana, a bounce’owe dźwięki wcale w tym przypadku nie nudzą.

 

https://www.youtube.com/watch?v=QxFomudOMPY

Madison Mars to DJ i producent z Estonii. Zadebiutował w 2016 roku w labelu Don Diablo – Hexagon, takimi kawałkami jak: ““Theme O”, “Milky Way” i “Ready or Not”. W szybkim czasie dołączył do elity znanych na świecie dj ów. Jego nowa produkcja tym razem dla labela “Musical Freedom” to progressive house z damskim wokalem i mnóstwem energii.