jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO BLACK Maitre Gims & Super Sako feat. Hayko – Mi Gna

PROMO BLACK Maitre Gims & Super Sako feat. Hayko – Mi Gna

Oto ciekawa propozycja z gatunku czarnej muzy, ale dość nietypowa, bo z dawką armeńskiego klimatu. PROMO BLACK Maitre Gims & Super Sako feat. Hayko – Mi Gna > singiel już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

Znamy go od 2013 roku z utworu „One shot”. Maître Gims jest gwiazdą francuskiego popu, którego sława rozciąga się nie tylko za granice kraju, ale także kontynentu – Gims swoim koncertami podbił także serca wielu mieszkańców Afryki. Jego brzmienie to połączenie miejskiego popu, francuskiej lekkości i kongolskiej rumby. Wychowany w Paryżu artysta łącznie ma na koncie ponad 4 miliony sprzedanych płyt. Po raz pierwszy podbił niemieckie listy przebojów w 2010 roku singlem „Desole”.

 

 

„Mi Gna” to nowy singiel artysty, który jest remiksem szalenie popularnego utworu armeńskiego kompozytora Artaka Aramyana, zaśpiewanego przez Spitakci Hayko, także pochodzącego z Armenii. Super Sako, producent mieszkający w Los Angeles, także urodzony z Armenii, stworzył hip-hopową wersję utworu, która stała się wielkim hitem w jego rodzinnym kraju, następnie podbijając Turcję, Grecję, Izrael, Egipt, Libię i Maroko i zdobywając ponad 130 milionów streamów na YouTube.

Podobne artykuły

na górze