jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO DANCE Akcent, Alexandra Stan, Helly Luv, DJ Assad, Shaun x S.Feldt

PROMO DANCE Akcent, Alexandra Stan, Helly Luv, DJ Assad, Shaun x S.Feldt

Oto kilka lżejszych propozycji w różnych klimatach, które łączy prosta melodia i aranż. Mega znani rumuńscy artyści jak Akcent czy Alexandra Stan  oraz mniej lub w ogóle nie znani > Helly Luv, DJ Assad, Shaun, Connor Maynard x Sam Feldt. POlecamy wokalistkę z Kurdystanu Helly Luv w bardzo wesołej piosence.

 

 

 

 

 

To ciągle ten sam rumuński Akcent, ale już jakby w innym składzie. Przyjemny klimat , piosenka może się podobać, mimo, że jest dość wolna. To numer w stylu slow-dance z elektroniczną produkcją, chwytliwym refrenem i gitarowym dropem! Teledysk nakręcony został w kulturowej metropolii położonej na dwóch kontynentach – Stambule. Singiel jest zaczątkiem celebracji 20-lecia działalności artystycznej Akcent! A jest co świętować – dziesiątki hitów, miliony fanów i ponad miliard wyświetleń teledysków w serwisie YT! A to jeszcze nie koniec …

 


Jeszcze chyba nie mieliśmy propozycji z Kurdystanu. To kraina w granicach Turcji i Syrii, która ciągle walczy o swoją niepodległość.  Helly Luv to kurdyjska piosenkarka, aktorka, influecerka i kobieta biznesu. Popularność przyniósł jej sinigle „Risk It All” wydany w 2013 roku. Potem pojawiła się w swoim pierwszym filmie „Mardan”, zaledwie rok później. W 2015 roku Helly Luv nakręciła teledysk do singla „Revolution” w opuszczonej wiosce koło Mosulu, w której kurdyjskie wojska walczyły z ISIS. „Guns & Roses” to jej najnowszy singiel. W nowym utworze towarzyszy jej raper Ardian Bujupi.

 


Przyjemna i klimatyczna produkcja mało znanego producenta o pseudonimie Shaun oraz Sam Feldt. Wokalista Conor Maynard znany jest z nagrań Hardwell, DJ Antoine i Kris Kross Amsterdam.

 


Ta piosenka to taki reggaeton z bardzo lekkim podkładem house. Miniony rok był dla Alexandra Stan pracowitym rokiem. Wystąpiła w Polsce na Top of The Top Festival w Sopocie oraz pracowała wytrwale nad czwartym studyjnym albumem, którego zapowiedź stanowi właśnie singiel „Mami”!

Przy singlu artystka współpracowała z producentami z Los Angeles jak Simon Says. Za muzykę i słowa odpowiada sama artystka przy współpracy z Karie DiCicco.
Do singla „Mami” powstał kulinarny i sensualny, inspirowany Meksykiem, i tamtejszymi kolorami teledysk w reżyserii Bogdana Paun. Premiera – po weekendzie.

 


Jeszcze jeden podobny kawałek, bo osadzony na reggaeton i tropical etno  house. I także znana nam postać, choć ostatnio dał o sobie zapomnieć. Być może pamiętacie utwór DJ Assad feat. Mohombi & Craig David & Greg Parys – „Addictede”. Teraz  francuski DJ Assad i kanadyjska gwiazda Laurell połączyli siły w nowym singlu „Sweat”! Jedną nogą na parkiecie, jedną nogą na listach przebojów – „Sweat” o wspaniały track, który prezentuje najlepsze strony obojga artystów. Uwaga, premiera utworu, po weekendzie.

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze