jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO > David Guetta & Afrojack ft Charli XCX & French Montana – Dirty Sexy Money REMIXES

PROMO > David Guetta & Afrojack ft Charli XCX & French Montana – Dirty Sexy Money REMIXES

Czekaliśmy niespełna miesiąc na remiksy do tego nagrania, bo oryginał trzeba przyznać nie spełniał w 100% naszych oczekiwań. I oto mamy trzy zremiksowane wersje PROMO > David Guetta & Afrojack ft Charli XCX & French Montana – Dirty Sexy Money REMIXES > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

Polecamy zwrócić uwagę na remiks holenderskiego producenta Joe Stone, który ostatnio już kilka razy pokazał, że jego robota = wysoka jakość = dobra muza. Tym razem zrobił przyjemny bujany vocal house z domieszka future. Ładnie to idzie i może się spodobać. Sprawdźcie to koniecznie. Tak jak jego wcześniejsze produkcje, bo jeśli to Wam się podoba to tam też, jeśli nie znacie takich kawałków jak „<Make luv” czy „Let’s Go Together”.  Zobaczcie jego remix „Waterman” dla Olava Basoskiego.

Ina mocno energetyczna wersja to  KIIDA remix.  KIIDA to mało znany duet, ale słychać, że muzę robią naprawdę na poziomie.

 

Mesto remix to wersja dedykowana na czarne parkiety. Mesto remix Jest to mieszanka trap, hip-hop z dużą dawką progresji z dodatkiem sporej ilości elektroniki. Może zresztą przydać się także do big room.

 

Podobne artykuły

na górze