DJ Raport blog
Home PREMIERY HOUSE PROMO Dr. Shiver, F.Scavo, DJ Tonka, DJ Vartan, Lost Tunes

HOUSE PROMO Dr. Shiver, F.Scavo, DJ Tonka, DJ Vartan, Lost Tunes

Oto pięć naszych propozycji z gatunku House Music, które pojawiły się w ostatnich dniach. Niektórych producentów znacie. To choćby Federico Scavo, DJ Vartan & Techcrasher czy legendarny DJ Tonka. Ale znaleźliśmy także “nowe twarze” takie jak Dr. Shiver czy Lost Tunes. Utwory już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Found Frequencies to nowy sub label z sieci Spinnin Records. Dr. Shiver neiwiele nam mówi, ale nagranie “We need hope”jest oryginalne. To taka muzyka środka, bo trochę tu dance i trochę house. Ale klimat robi tu  chór gospel i gitara i gdzieś tam dalej trąbki. Budzi skojarzenie

 


To jest właściwie cover mash up, bo słyszymy tu “Hardcore vibes” hymn rave z lat 90-tych Dune oraz “One more time” Daft Punk. Max David.

 


Gdy pojawia się legendarny DJ Tonka… trzeba tego koniecznie posłuchać… Oto Beachbag

 


DJ Vartan i Techcrasher – kolejna produkcja tych producentów, którzy zrobili ostatnio świetną przeróbkę “Destination Calabria“. “Wanna Party” to ich autorska produkcja vocal house, która świetnie się zmiksuje z wieloma kawałkami house, bo jest zgrabnie złożona.

 


Muza future house już powoli przynosi mało świeżości, ale sa wyjątki. Oto utwór “Know what You’re thinking” formacji Lost Tunes. Bardzo żywy i pomysłowy kawałek. Warto posłuchać. Tu są pomysły!

 


Federico Scavo i jego “Blow it” ciągle jest u nas popularny, a tu już mamy jego premierowa produkcję “One Night in Dubai”, powstały zapewne po Jego wycie w Dubaju. Klimaty w utworze mocno arabskie.  Oryginalny kawałek, ale już nie tak zakręcony jak jego wielki hit.

 

 

 

 

Exit mobile version