Mauro Venti LODATO Morgan Page działach House promo

Znani vs nieznani. Czy ci drudzy stoją na straconej pozycji, bo wybierzecie tych znanych? Lepiej nie. Posłuchajcie zatem tych pięciu bardzo różnych propozycji House, aby przekonać się, że ci nieznani robią bardzo dobre utwory. Oto promo: Benny Blanco x Calvin Harris, Kygo, Tiesto, King Arthur i Mariana BO > promo dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Nowy singiel Kygo, nagrany wraz ze szwedzkim twórca hitów – Sandro Cavazza. Norweski producent, songwriter i DJ przygotował nam mieszankę tropical, dance i vocal house. Cavazza dodatkowo dodaje do tego niesamowite wokale, które doskonale przeplatają się z produkcją Kygo. „Happy Now” to pierwszy singiel Kygo od czasu albumu „Kids In Love”. Bardzo przyjemny kawałek i ma spore szanse na hit!

 


Benny Blanco, autor hitu „Eastside”, połączył siły z Calvin Harris. Efekt to kawałek „I Found You”. Do utworu powstał teledysk, w którym pojawiają się m.in. Halsey, Cashmere Cat, Tory Lanez, oraz Francis and the Lights.
„I Found You” to drugi w dorobku Benny Blanco singiel wydany pod własnym imieniem i nazwiskiem. Artysta ma w dorobku hity dla takich wykonawców jak Justin Bieber, Maroon 5, Rihanna, Katy Perry, Kesha, Sia, The Weeknd, Selena Gomez, Wiz Khalifa, Kanye West, Ed Sheeran i wielu innych. Utwory, które współtworzył, sprzedały się w nakładzie ponad 100 miliona egzemplarzy na całym świecie.

Kawałek ma naszym zdaniem spore szanse stać się hitem; jest to lekki house, z klimatycznymi wstawkami tzw. dziurami. Przyjemny wokal Harrisa. To się powinno sprawdzić.

 


Bardzo dobry kawałek King Arthur w remiksie brazylijskiego duetu producentów Capital People. Idealnie skrojony vocal house i świetny wokal King Arthur. Znamy go już z kilku produkcji wydanych w labelu Hexagon.

 


To nagranie Tiesto  już na samym początku brzmi bardzo dobrze. To dzięki znakomitemu wokalowi. Niestety nie podano kto jest wokalistą. Szkoda, bo ten kawałek „ciągnie” właśnie ten wokal. Label” Musical Freedom / Spinnin Records

 


Mariana Bo to coś ciekawego w hiszpańskim klimacie, ale tak dokładnie „La Lave”  to mieszanka hiszpańskiej klasyki, z flamenco włącznie, ze współczesną klubową muzą, tribal house house i progressive house. To na pewno coś świeżego dla waszego ucha! Polecamy! Label: Spinnin Records