House Promo Chassio simon fava mia Yvvan back

W tym tygodniu pod znakiem HOUSE mamy dla was mocniejszą niż zwykle muzę, ale wykonawcy renomowani. Sami zobaczcie! Tujamo, Heldens, Joe Stone, Mr Belt & Wezol, Chassio i bodaj pierwszy raz producenci i DJ’e z … Tajwanu czyli HIDDN & DJ Junior. 

 

 

 

 

 

“Get up” to mocny podkręcony numer, ale ma kilka charakterystycznych elementów, które mogą się podobać. Na przykład sample wokalne. Tujamo – ten weteran niemieckiej sceny electro – ciągle w dobrej formie.

 

 


Producenci – Mr. Belt & Wezol, którzy wyspecjalizowali się w coverach, tym razem w autorskiej produkcji. Trochę nawiązuje samplami do oldschool, ale kjako całośc to klimat inny niż ich wcześniejsze kawałki jak choćby “Let’s all chant” czy remiks dla Ofenbach.

 


Joe Stone to nasz ulobiony producent, ale tym razem nie słychać tu nic świeżego. Facet ma u nas kredyt zaufania i być może u was, więc posłuchajcie, bo są dwie wersje “Bug a Boo”. Może coś się wam spodoba?

 


https://www.facebook.com/kontorrecords/videos/chassio-4-weeks-in-the-summer/1889429584520083/

Formacja producencka Chassio działa juz przynajmniej od 20102 roku. Znani są z remiksu “Summer Jam” dla Underdog Project (2014) i własnego hitu “The Whistle Song”: (2014) oto ten najnowszy “4 Weeks in the Summer”. Całkiem dobra muza future house godna polecenia, bo z własnymi pomysłami.

 


“This Groove” to bardzo klasyczna i nietypowa produkcja jak na Oliver Heldens. Chociaż bas ciągle obowiązkowo na czołowym miejscu. Czy to jego nowy kierunek? Przekonamy sie po kolejnej produkcji.

 


HIDDN & DJ Junior to producenci z … Taiwanu. Jeszcze chyba tacy do polskich klubów nie datarli. Schemat nagrania “At Least We Lived” prawie jak przebojowy Lost Frequencies, ale słychać, że nie jest to typowa kopia mistrza, bo są włąsne pomysły brzmieniowe.