Thoneick x Maverick, Jonas Blue, David Novacek, Meduza, …

mike mago House Promo Promise land DJ Marlon Pansil twocolors

Dziś weterani Eddie Thoneick  i Kurt Maverick, gwiazdor Jonas Blue, ale przede wszystkim nowe nazwiska, takie jak OLWIK,Meduza, Deekline oraz sympatycznie brzmiący Czech – David Novacek z wokalistką zza Oceanu Martina Camargo. Oto kilka nowych bardzo solidnych kawałków House Music > już w serwisie www.digitaldj.pl.

 

Zanim przedstawimy Wam czołowego producenta z kraju naszych południowych sąsiadów (David Nivacek) zacznijmy od bardziej znanych producentów.

Eddie Thoneick & Kurd Maverick znają się od lat. Nic więc dziwnego, że znów pojawiają się we wspólnym kawałku. To bardzo klimatyczny, choć dość szybki, kawałek. Spora tu zasługa wokalisty Errol Reid . Ale “Lonely” to dość oszczędny, a chwilami “pachnący” minimalem. Kawałek zdecydowanie ciekawy dla ucha i pod nóżkę.

 


Jak tak dalej pójdzie to Jonas Blue przestanie być uważany za producenta house. Oto mamy Jego najnowszy utwór z wokalistką  Nina Nesbitt. Zyskała Ona rozgłos za sprawą debiutanckiego albumu „Peroxide” (2014). „Desperate”, duet z Jonas Blue, trafił na album „Blue” i przekroczył już liczbę 5 mln streamów na całym świecie. Sama płyta ma natomiast ponad 900 mln streamów. Na krążku znalazły się hity „Polaroid” ft. Liam Payne & Lennon Stellą oraz „Rise”. Jonas Blue otrzymał niedawno piątą w karierze nominację do BRIT – za najlepszy teledysk („Rise”). Artysta łącznie ma ponad 6 miliardów streamów, 5 platynowych singli w Wielkiej Brytanii oraz 35 mln sprzedanych singli na całym świecie.
Ten nowy utwór pt.”Desperate”nie błyszczy oryginalnością, ale jego jakość, także od strony wokalnej, jest najwyższych lotów.

Meduza to bardzo tajemnicza formacja z Włoch. Kawałek “Piece of your Heart” to kawałek z chwytliwym refrenem i co ciekawe tylko z męskimi wokalami, nawet w chórku. Utwór przypomina w swoim zamyśle niektóre produkcje Jax Jones.

 


Utwór w sam raz na ten czas – czas Karnawału. Mocno energetyczny. Nasi sąsiedzi z południa też potrafią robić muzę doi tańca. oto przykład. . Czeski producent David Novacek i kolumbijska wokalistka Martina Camargo , posłuchajcie tego.

 


https://www.facebook.com/SpinninRecords/videos/olwik-willemijn-may-la-la-light/2131794687133335/

Bardzo przyjemny kawałek disco funky house mało znanej formacji OLWIK i Willemijn May o chwytliwym tytule “La La Light”.

 


I jeszcze jeden mocno tajemniczy kawałek – dobra robota house z lekkim 2 step. Formacja Deekline.