Home PREMIERY WEEKEND PROMO HOUSE > Nicola Fasano, Shaggy, Morgan Nagoya, Clean Bandit, Cece...

WEEKEND PROMO HOUSE > Nicola Fasano, Shaggy, Morgan Nagoya, Clean Bandit, Cece Peniston, Rudimental …

Bliskość Świąt nie oznacza bynajmniej mniejszej ilości dobrej muzyki do tańca. Przynajmniej jeszcze nie w tym tygodniu. PROMO HOUSE > Nicola Fasano, Shaggy, Morgan Nagoya, Clean Bandit, Cece Peniston, Rudimental > Oto kilka naszych sugestii – propozycji dla Was z muzyki house, które poleca serwis www.digitaldj.pl

 

 

 

https://soundcloud.com/nicolafasano/nicola-fasano-honorebel-feat-shaggy-own-the-night-miami-rockets-mix

 

 

 

 

 

 

 

 

Nicola Fasano zaskakuje nas kolejnym kawałkiem w ciągu ostatnich tygodni. Tym razem ze znanymi postaciami, z Shaggy i Honorebel. Mamy do dyspozucji dwie wersje: Miami Rockets i Alex Guesta. Ten bardzo udany utwór oparty jest na tribal house, ale świetnych uzupełnieniem robiącym tu klimat jest zalupowany saksofon.

 

Morgan Nagoya to zupełnie nieznany u nas producent, którego utwór “Phoenix” możemy polecić z naszą wysoką oceną.  Pierwsze wrażenie kojarzy ten utwór z klasykami Black Box ze względu na wokal, styl śpiewania, całkiem podobny na przykład do “Right on Time”.  Bardzo dobrze zaaranżowanie brzmienie gitary, klasyczne piano z czasów świetnosci vocal house i do tego progressive ze sporą dawką elektroniki, ale nie za dużą. Label Spinnin Records.

 

Rudimental już nie raz zaskoczyli i tak jest teraz. Tym razem proponują szybki kawałek house z elementami ambient. The Martinez Brothers to duet didżęjski z USA mający na koncie różne nagrody. Całość uzupełnia znakomity wokal Donna Missal. Przykład ambitniejszej muzyki house.

 

Pojawiły się remiksy do ostatniego utworu formacji Clean Bandit. Mamy więc jeden house, jeden trap i jeden w klimacie raggaton. Zaciekawił nas remix btytyjskiego tria producenckiego Cahill , który znamy nie od dziś. Remiks opsrty jest na grającym basie, który gra sobie w tle i nie jest tak wyakceentowany jak w niektórych znanych produkcjach tego typu. Słychać też nieco classic house z piano i przyjemną dobrywkę imitującą fujarkę. Bardzo przyjemna wersja.

Gratka dla fanów dobrego classic house. Dwie osobowości we wspólnym nagraniu. CeCe Peniston jest znana przede wszystkim z klasyka “Finally”, a jej genialny wokal w tym nowym utworze też jest najwyższych lotów.  Czarnoskóry producent, DJ i wokalista Ron Carroll to autor ogromnej ilości produkcji z wieloma znakomitościami, np. Bob Sinclar. Całkiem niedawno, bo we wrześniu wydał swój autorski utwór “Lucky Star“. Utwór “Turn it up” został wydany już dwa lata temu przez label Vamos Music, z którym od niedawna wspołpracuje DJ Promotion.

 

Ten amerykański wokalista już pokazał, że nie jest tuzinkowym wokalistą. Zobaczcie choćby inny jego klubowy utwór “She’s on my mind” dodany w tym  tygodniu. Klubowy miks jego najnowszego utworu “Closer” to klasyczny vocal house z elementami piano. Jednak tu wokal robi całą robotę, śpiewany na różnych wysokościach. Znakomity wokalista!

 

Exit mobile version