DJ Raport blog
Home PREMIERY PROMO Shanguy > La Louze-klubowy house po francusku

PROMO Shanguy > La Louze-klubowy house po francusku

Francuskojęzyczne hity taneczne od czasu do czasu stają się bardzo popularne także w Polsce. Kiedyś byli to na przykład Debut de Soiree, France Gall, Desireless i wielu innych. Tym razem mamy do czynienia z przedstawicielami sceny klubowej we Francji i wokalem francuskojęzycznym. Utwór już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl. PROMO Shanguy > La Louze-klubowy house po francusku

 

 

 

Shanguy to nowy francuski projekt oferujący świeże spojrzenie na dotychczasową scenę muzyczną. To połączenie różnych światów od indie folku przez reggae do elektroniki. Grupa została założona przez włoskiego DJ-a NRD1 oraz wokalistów i songwriterów ? Eon Melka i Frank-O. ?La Louze?. Ich debiutancki singiel to kawałek będący mieszanka dance, house z chwytliwymi trąbkami i francuskim wokalem.  Solowe projekty każdego z członków Shanguy odniosły międzynarodowe sukcesy, zyskały miliony odtworzeń na Spotify, wspięły się na wysokie pozycje list przebojów i dały szanse na znaczące kolaboracje.

 

 

Singiel już święci trumfy w Norwegii, Włoszech czy Rosji! Teraz czas na Polskę! ?La Louze? już grany w Polsce przez RMF Maxxx i Radio Eska! Singiel jest obecnie #2 na Shazam Polska. Teraz czas na taneczne parkiety.

Exit mobile version