PROMO POLSKA Enej, Filip Lato x Jula, Kacper Pluta

Promo data-lazy-src=

Oto trzy polskie produkcje, które powinny was zainteresować, z różnych powodów. Pop, rock i dance, a więc dla każdego coś … innego. Promo> Enej, Filip Lato x Jula i Kacper Pluta > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

ENEJ to niepowtarzalny, charakterystyczny styl znany bardzo dobrze słuchaczom w kraju i za granicą. Wszyscy bez chwili zastanowienia rozpoznają przeboje grupy grane przez największe rozgłośnie radiowe. Jedną z charakterystycznych cech zespołu jest różnorodność inspiracji. Muzycy czerpią z przeróżnych gatunków, co bez wątpienia usłyszeć można w ich dorobku artystycznym. Nagranie “Idealny sen” utrzymane w rock’nrollowej stylistyce, szkoda,że mało tu fajnego ska, bo z tego ich miedzy innymi lubią słuchacze.

 


Filip Lato to facet, który ma szansę w doścignieciu swojego konkurenta wokalnego, śpiewającego klimatyczne piosenki. Mowa o Mateusz Ziółko. “Zanim nas policzysz” to ballada bardzo dobrze przyjęta przez stacje radiowe, więc warto choćby z tego powodu “mieć na oku” tą nowość. Po za tym piosenka ma swój klimat (ładnie śpiewa Jula) i łatwo wpada w ucho.

 


Kacper Plutawokalista mało nam znany, ale śpiewa przyzwoicie. Jak na polską produkcję pop dance utwór bardzo wyprodukowany. To zasługa Przemysław Puk, który znany jest jako wokalista.