Patryk Kumór promo

Utwór śpiewany po polsku i jeszcze taneczny. To bardzo dobra wiadomość dla wielu grających eventy. Bo nawet na weselach jest zapotrzebowanie na fajne polskie melodie, które wcale nie muszą być stare. Oto trzy takie przykłady: Patryk Kumór, Edyta Górniak x Roksana Węgiel, Doniu x Nowator w swoich nowych utworach. Promo już dostępne…

 

Oto kolejny przykład, że polska muzyka pop coraz częściej zachacza o taneczne rytmy. To taki taneczny pop rock. Patryk Kumór wydaje kolejny autorski singiel ?Wolnym być?. To już trzecia premiera w październiku, w której Kumór jest współautorem.

Artysta odpowiada za teksty do singla ?Zatrzymać chwilę? ? duetu Edyty Górniak i Roksany Węgiel, który promuje film ?Hotel Transylwania 3? oraz Zuzy Jabłońskiej ?Powiedz mi to w twarz? ? tam Patryk stworzył tekst wspólne z Lanberry.
?Wolnym być? to kontynuacja ambitnego podejścia Patryka do popu z udziałem żywych instrumentów i chwytliwych fraz. Singiel w bezkompromisowy sposób podnosi tematykę współczesnych aspektów wolności.

 


Edyta Górniak i zaliczana jeszcze do debiutantów na polskiej scenie muzycznej Roksana Węgiel (zwyciężczyni programu ?The Voice Kids?) w duecie! I to w dodatku całkiem tanecznie. ?Zatrzymać chwilę? to piosenka promująca komedię animowaną ?Hotel Transylwania 3?.

Roksana Węgiel w ?The Voice Kids? wybrała drużynę Edyty Górniak i to właśnie ikona polskiej sceny zaprowadziła 13-letnią wokalistkę do zwycięstwa w popularnym programie. Natchnieniem dla twórców piosenki ?Zatrzymać chwilę? był wątek romantyczny, który zobaczymy na ekranie. Mający kilkaset lat Drakula w końcu? zakochuje się! Wampirze serce Drakuli nie pozostaje obojętne na urok Ericki, pięknej kapitan statku, którym Paka Draka wybiera się na wakacje. Ale ponieważ to Hotel Transylwania, łatwo nie będzie. Ericka kryje pewien mroczny sekret?

Piosenka została napisana przez Jareda Sciullo oraz Renee Myersa specjalnie na potrzeby promocji gorąco oczekiwanej komedii animowanej ?Hotel Transylwania 3?. Autorem tekstu jest wspomniej, bardzo aktywny obecnie, Patryk Kumór, przy ścisłej współpracy z Edytą Górniak.

Filmy z serii ?Hotel Transylwania? od lat cieszą się gigantyczną popularnością na całym świecie. Poprzednią odsłonę tylko w Polsce obejrzało prawie 1 200 000 widzów. ?Hotel Transylwania 3?  w kinach.

 


Dwóch znanych nam artystów i producentów zebrało się do wspólnego kawałka. Wyszło całkiem fajnie.

Dominik ?DONIU? Grabowski – producent muzyczny, autor tekstów. Sporo już zrobił. Nie sposób w skrócie to opisać. Napisał na przykład reprezentujący Polskę na Junior Eurovision Contest (2016) tekst utworu ?Nie Zapomnij? młodej Olivii Wieczorek. Wspiera inicjatywy charytatywne i społeczne m.in ?Projekt Wojownik? – poświęcony weteranom Wojska Polskiego, powracających z misji poza granicami kraju.

Równie aktywny jest NOWATOR ? czyli Paweł Lipski. Został rozpoznawalny dzięki takim hitom jak ?Moja Panienka? (wydany wspólnie z Lerkiem).

Czy ich wspólny reggaetonowy utwór może dorównac popularności włąsnie ?Moja Panienka?? To wcale nie łatwa odpowiedź, ale naszym zdaniem potencjał jest. Chwytliwy refren na tle rytmu reggaeton i to po polsku. Takie rzeczy są u na lubiane….