jesteś tu
Główna > PROMO > STARE NA NOWO M.Jackson, Sister Sledge, Bucketheads, Los Del Rio, G.Stefani

STARE NA NOWO M.Jackson, Sister Sledge, Bucketheads, Los Del Rio, G.Stefani

Przez ostatnie dwa tygodnie mieliśmy niedobór przeróbek. Jednak w tym sympatycy „Stare na Nowo” na pewno będą ukontentowani. Zwłaszcza przeróbka hitu „Bad”, który został opracowany z naprawdę bardzo dobrym wyczuciem tematu. Oto przeróbki hitów: Michael Jackson, Sister Sledge, The Bucketheads, Los Del Rio i Gwen Stefani > w nowych wersjach. A extra polecamy kawałek, którego tu nie ma: Leventina – Shake That Thing – z samplem wokalnym Sean Paul!

 

 

 

 

Bardzo udana wersja Dian Solo mega klasyka Michael Jackson. Prosty, nie skomplikowany beat, ciekawie spreparowany wokal i trochę klubowego energii, ale nie za dużo.

 


To był spory hit w latach 70-tych. Powstał w 1979 roku. Stworzyli go Nile Rodgers i Bernard Edwards czyli legendarni producenci grupy Chic. Zespół Sister Sledge to były cztery murzynki. Miały kilka hitów na swoim koncie, m.in. „We are Family”. Nowa wersja z oryginalnym wokalem to majstersztyk. Oparte na prostym grającym basie z odrobina minimalizmu tworzą doskonały kołyszący rytm. Producentów nie trzeba przedstawiać. Sean Finn i Lotus to znane postacie. Rewelacja! Label Sirup Music.

 


Pamiętacie słynny przebój disco Amanda Lear „Queen of Chinatown”. Nagrała go w 1977 roku. Teraz dostaliśmy specjalne promo z Francji znanego producenta Superfunk. Dużo tu filtrowanego house, ale czuć klimat oryginału.

 


Dobrze nam znany z kilku udanych produkcji Francuz RetroVision powraca z kawałkiem electro house, w który wplótł motyw klasyka The Bucketheads „The Bomb”.

 


Gdy pojawia się przeróbka „Macarena” to z miejsca budzi to nasze zainteresowanie. Holenderski DJ i wokalista Jody Bernal (znany zeszłorocznej przeróbki hitu „La Colegiala”) razem z niejakim Billy The Kit zrobił odświeżenie”Macarena”, do tego z udziałem wokalistki Nicole Jung. Przypomnijmy, że oryginał powstał w 1993 roku.  Ta nowa wersja nie powala. Jest zbliżona za bardzo do oryginału, ale jest bardziej „agresywna” i energetyczna. Oceńcie sami! Label: Spinnin Records.

 


Kanu & Chris Bowl „Stomp Your Feet” to mocna klubowa przeróbka hitu Gwen Stefani „Hollaback Girl”. Dość mocny tribalowo-tech-housowy aranż adresowany jest na pewno do fanów energetycznej muzy house. Label: Black Lizzard

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze