Robert Miles, Doobie Brothers, Tori Amos, A Taste of Honey, Janieck

Stare hity w nowych wersjach ciągle w natarciu. Także w tym tygodniu. Choć tym razem nieco mniej i nie wszystkie, naszym zdaniem są udane. Tym razem znajdziecie przeróbkę nie tylko 70 czy 80, ale i z 90-tych lat. A więc stare hity na nowo > Robert Miles, Doobie Brothers, Tori Amos, A Taste of Honey, Janieck … już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

W 1996 roku Robert Miles stworzył swój największy hit “Children”.  Zmarł w tym roku, w maju, ale jego hity pozostały. Niedawno mieliśmy przeróbkę “One & One“. Teraz producent z Australii proponuje nową wersję.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=I8d8J980KQY

Nagranie “Boogie Oogie” to przeróbka wielkiego hitu disco z 1978 roku grupy A Taste of Honey. Teraz nową wersję przygotował producent specjalizujący się w przeróbkach hitów disco – Babert.

 

Janieck to wokalista, którego głos znamy z hitu “Reality” Lost Frequencies , z 2015 roku. “Does It Matter” to utwór oparty na “Better of alone”. To był hit Alice Deejay z w 1998 roku. Projekt ten założył Holender DJ Jurgen w 1996 roku. Ta nowa wersja tego hitu sprzed 19 lat tu ma inny tytuł i została stworzona w klimacie deep house i dance. Chyba czegoś brakuje tej nowej wersji, ale sami oceńcie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oJGoHODS-Gw

Pamiętacie przebój Marisy Turner z 1995 roku?  Oto mamy nową wersję i kilka opcji. Polecamy Franco Maldini Remix.

 

Oprócz tego w serwisie znajdziecie w nowej wersji stary hit Tori Amos z 1996 roku. Teraz mamy nową energetyczną wersję house nagrania “Professional Widow” autorstwa duetu Eddie Pay & Richard Grey. Ponieważ nie ma odsłuchu, zobaczcie jak brzmi oryginał, a nową wersje znajdziecie w serwisie.

 

Chyba nie ma roku by ten mega klasyk “Long Train Runnin” The Doobie Brothers nie został przerobiony na house. Największe przeboje grupy to : “Listen to the Music” , “Long Train Runnin'” (1973), “Black Water” , “What a Fool Believes” , “Real Love”, “The Doctor”.

Teraz mamy przeróbkę  kilku producentów Traks, Relight Orchestra, Aax Donnell. Znajdziecie trzy bardzo różne wersje, w tym jedną raggaton/dance, co budzi nasze zdziwienie, ale wyszło całkiem fajnie. Ponieważ nie ma jeszcze odsłuchów w internecie, tutaj proponujemy oryginał, a przeróbki w serwisie.