DJ Promotion
Strona główna PREMIERY PROMO > VASSY & Afrojack feat. Oliver Rosa

PROMO > VASSY & Afrojack feat. Oliver Rosa

Tą wokalistkę znamy z bardzo dobrze zaśpiewanych utworów dla mnóstwa znakomitości, np. Guetty, Tiesto czy Benassiego. A tym razem jest to Nick Van de Wall czyli Afrojack. Oto VASSY & Afrojack feat. Oliver Rosa i utwór „Lost”. Promo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

Vicky Karagiorgos, australijska piosenkarka i autorka tekstów pochodzenia greckiego, znana jako VASSY. Popularność na scenie klubowej, zdobyła dzięki hitom „Bad” Davida Guetty i duetu Showtek oraz „Secrets” z repertuaru Tiësto i KSHMR. Z kolei pod pseudonimem Afrojack, ukrywa się holenderski DJ i producent muzyczny Nick Van De Wall. Jeden z pionierów brzmień wywodzących się z electro house i określanych nazwą dutch house. Dołącza do nich Oliver Rosa, utalentowany hiszpański muzyk i multiinstrumentalista.

Ich wspólny singiel pt. „Lost” to prawdziwy wulkan energii, z cudownym pianinem, przebojowym brzmieniem i ciekawym wokalem. Ekskluzywne premiery w audycjach radiowych i na festiwalach, spotkały się z pozytywnym odbiorem zarówno wśród krytyków muzycznych, jak i samych słuchaczy.

Dostępne wersje:

01. Original Version (02:47)

02. Extended Mix (04:18)

Exit mobile version