Zoli Vekony Rat City Maisie Peters Promo

Dzisiejsze propozycje z gatunku muzyki lżejszej można określić dość krótko: „muzyczny misz masz”. Wykonawcy znani i nieznani, reprezentujący różne gatunki, a czasem nawet house. Zoli Vekony, Anitta, Tropkillaz, J Balvin, MC Zaac, Rat City, Maisie Peters, Leon, Uplink, OT i jest nawet klubowy Quintino, który zrobił lekki kawałek.

 

 

 

 

 

 

Na Węgrzech też mają hity. Oto jeden z nich. Kawałek od jednego z najbardziej rozchwytywanych węgierskich producentów, który nazywa się Zoli Vekony. Jest to jego pierwszy , oficjalnie wydany utwór solowy. Do dzisiaj był znany jako frontmen grupy VEKONYZ, która w ojczystym kraju zdobyła szczyty wszystkich list przebojów, która zebrała mnóstwo nagród i wyróżnień. Wokalnie wspomaga go niejaki James Cash. Utwór „Moments” to mieszanka tego co robią np. Alan Walker czy Lost Frequencies, w tym przypadku oparty na lekkim rytmie reggaeton.

 


Latynoski gwiazdor J Balvin oraz brazylijska królowa Anitta dołączają do jamajskich wizjonerów z Tropkillaz we wspólnym singlu „Bola Rebola”, w którym palce maczał również funkowy MC Zaac. Najpopularniejszy artysta na Spotify i YouTube, J Balvin, po raz kolejny w karierze zebrał gwiazdorską ekipę, by zawojować listy przebojów na całym świecie. „Bola Rebola” to więcej niż piosenka – to pełna koloru i dźwięków manifestacja radości z życia. Zmysłowość, energia, funkowa moc. Od „Bola Rebola” trudno będzie się Wam uwolnić!

Anitta, Tropkillaz, J Balvin, MC Zaac – „Bola Rebola” to taki dość mocno zwariowany utwór. Mało tu melodii, a więcej improwizacji i … latynoskiego odlotu. Przypominamy,że J Balvin wystąpi w Polsce na Open’er Festival, latem 2019 roku.

 


Rat City to audiowizualny projekt tworzony przez Kenta Sundberga, Cato Sundberga i Lasse’a Michelsena. Bracia Sundberg są częścią zespołu produkcyjnego Stargate z Norwegii, który stworzył ponad sześć przebojów numerów jeden. Ich produkcje dla innych artystów jako Rat City mają już na liczników ponad 30 milionów streamów. To dziwnie brzmi, ale muzyka jest bardzo przebojowa. Warto tego posłuchać!

 


Maisie Peters to debiutanka. Utwór napisali Peters i SamRomans (Ella Mai, Little Mix, Demi Lovato). Został wyprodukowany przez Sam Romans z Samem De Jongiem (Thirty Seconds to Mars, Muse). Nic więc dziwnego, że mamy calkiem przebojowa piosenkę opatrą na lekkim tanecznym rytmie.

 


Quintino – ten producent z Holandii zawsze kojarzył nam się z dobra muzą EDM. Dlatego taka reggaeaton’owa piosenka w jego wydaniu wygląda na żart. Tak czy inaczej jest całkiem skoczna, zresztą w tle słychać klimaty EDM.

 


Promo z włoskiego labela Ego, który odkrył Shanguy.  Ta piosenka jest jednak zupełnie inna. Uplink ft. Raplh Larenzo – True Colors to , jak w przypadku wyżej, to mieszanka reggaeton, dance i klimatów EDM.

 


Leon czyli Lotta Lindgren urodzona w Sztokholmie 1994 roku pochodzi z muzycznej rodziny. „You and I” to taka typowa szwedzka piosenka w klimacie pop dance.

 


Przyjemny klimat, miły głos. Olivia Trappeniers znana jako OT wygrała konkurs dla młodych, utalentowanych artystów organizowanych dla jednej z największej rozgłośni radiowej w Belgii. A w 2016 roku wzięła udział w belgijskiej edycji programu The Voice! Od tej pory jej kariera nabiera tempa.

Jej akustyczna wersja utworu Martina Garixxa „There For You” została odsłuchana w serwisie Spotify ponad 2 mln razy w krótkim czasie, a singiel „You Have Heart” nagrany przy współpracy z Regi (jednym z najlepszych belgijskich DJ) pokrył się złotem!Obecnie OT pracuje nas swoimi piosenkami z producentami i songwriterami z różnych części świata. Swój najnowszy singiel „Where Is My Love” stworzyła przy współpracy z Palm Trees! Kojący, delikatny głos OT idealnie komponuje się z melancholijną melodią!

Na singlu są też wersje house.