Home PREMIERY Bad Boys Blue na nowo dzięki Krist Van D

Bad Boys Blue na nowo dzięki Krist Van D

Znany polski DJ i producent muzyczny Krist Van D, mający na swoim koncie kilka radiowych hitów, powraca po dłuższej przerwie z nową wersją nieśmiertelnego hitu grupy Bad Boys Blue.

 

Mający za sobą współpracę z m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (Benassi Bros.) artysta postanowił tchnąć świeże brzmienie w wielki przebój, który powraca w 2020.

Krist Van D - autor coveru hitu Bad Boys Blue.
Krist Van D – autor coveru hitu Bad Boys Blue.

 

Artysta proponuje swój nowy singiel i teledysk ?You?re a Woman?. To znany z lat 80-tych hit z repertuaru zespołu Bad Boys Blue. Zrobiony on został przez Krist?a na nowo w bardzo współczesnym klimacie, z nowoczesnymi brzmieniami. W dodatku z nowym wokalistą, który pochodzi z Kanady. Czy to ma się okazać receptą na sukces?

Do utworu powstał również teledysk. Nawiązuje on klimatem i stylizacją do disco lat 80-tych. To czas, kiedy w produkcji muzyki powszechnym stało się używanie dźwięków syntezatorów.

DJ przygotował wersję klubową i dwa mocniejsze remixy odświeżenia hitu Bad Boys Blue. Wszystkie z nich możecie znaleźć w naszym serwisie.

 

 

Zobaczcie koniecznie teledysk i posłuchajcie odświeżenia od KRIST VAN D.

Utwór ten jest bardzo ważnym kamieniem milowym w historii niemieckiej grupy Bad Boys Blue. Był to ich drugi singel, który stał się światowym hitem. W 1985 roku został nr. 8 w zachodnich Niemczech, nr. 1 w Austrii i nr. 2 w Szwajcarii i Szwecji.

“You’re A Woman” został w ten sposób jednym z tych utworów, które zapisały się w historii muzyki euro disco lat 80-tych. Do dziś gości on na imprezowych parkietach. Doczekał się także licznych odświeżeń i coverów, z wyżej wspomnianym włącznie.

Dla przypomnienia pierwsze, oryginalne wykonanie.

You’re a woman
I’m a man
This is more than just a game
I can make you feel so right
Be my lady of the night
You’re a woman (You’re a woman)
I’m a man (I’m a man)
You’re my fortune (you’re my fortune)
I’m your fame (I’m your fame)
These are things we can’t disguise
Be my lady of the night

Exit mobile version