DJ Raport blog
Home PREMIERY Raffa FL, HUGEL i SUBB 🌞 jeszcze klubowo w letnich rytmach

Raffa FL, HUGEL i SUBB 🌞 jeszcze klubowo w letnich rytmach

Wakacje się kończą, ale nie w muzyce. Mamy dziś tego przykład w muzyce klubowej. Oto trzy nowe propozycje: Raffa FL, HUGEL x Damien N-Drix i SUBB & Soulmanic.

 

 

Nie tylko reggaeton, ale też tribal house producenci muzyki klubowej mają swoje pomysły na przedłużenie lata. To oczywiście także rytmy latino, ale podane w bardziej energetycznej formie. Czasem są to nawet przeróbki mniej lub bardziej znanej melodii. Tak jest w przypadku kawałka, który stworzył producent Raffa FL. To znana wam melodia z dekady 80, dziś dodatkowo zremiksowana przez Jax Jonesa.

 

“Ritmo” [Another Rhythm] nie ma nic wspólnego z hitem BEP sprzed kilku lat, bo powstał (dużo wcześniej) na bazie melodii skomponowanej w latach 70-tych przez peruwiańskiego kompozytora Walter León Aguilar. “La colegiala” spopularyzował u nas artysta czasów Italo disco, a więc w latach 80-tych. To Gary Low.

Okazuje się, że “Ritmo” zremiksował teraz sam Jax Jones i nazwał wersję  Midnight Snacks Remix”

Raffa “FL to producent z Werony we Włoszech. Działa od około 10 lat i znamy kilka jego produkcji, ale bez większych sukcesów. Dziś może się to zmienić , bo “Ritmo” już pojawiło się na Polish Dance Chart.

 

Również bardzo aktywny ostatnio francuski producent HUGEL wraz ze swoim kolegą Damien N-Drix (Damien Sibilat) wzięli jakąś latynoską melodię, opakowali w trąbkę, tribal house, samplowany wokal i nazwało ją “Tengo ganas de ti” [Spinnin].

 

SUBB & Soulmanic – Mi?rame by The Myth Of NYX

“Mírame” [The Myth of NYX] to utwór bardzo energetyczny tribal house z trąbką w roli głównej. Jej przyjemna melodyjka może bardzo ubarwić waszego seta. SUBB & Soulmanic to producenci z Brazylii.

 

 

Exit mobile version