RAISE THE ROOF Block & Crown znów z funky, ale bardzo dance

O duecie Block & Crown pialiśmy nie raz, opisując ich jako specjalistów od odświeżeń. Tymczasem dziś serwują nam swój autorski kawałek pt. “Raise the Roof”.

 

Fani brzmień disco house duetu Block & Crown, dostają kolejną nowa produkcję tego duetu z Holandii. Tym razem nie jest to nawet nawiązanie do czego starego. Z nowym rokiem wytwórnia ZYX Music dostarczyła ich promo pt.”Raise the Roof”.

 

 

“Raise the Roof” to , jakże by inaczej, zawiera w sobie funky disco, albo jak kto woli “nu disco”. Tym razem Block & Crown napisali swoją kompozycję, nie wzorując się nawet na czymś sprawdzonym. Powstała bardzo skoczna muzyczna mieszanka eurodance i disco house.

No i bardzo fajnie brzmi ten dziewczęcy chórek. Sprawdźcie koniecznie !

O nich

Panowie Adri Blok i Mitchel Kroon czyli Block & Crown specjalnie się nie promują, bo ciężko znaleźć ich foto, a jeśli już to nie wiadomo czy prawdziwe. Czerpią inspirację z korzeni disco i napędzani są niezachwianą miłością do autentycznej muzyki house.

Mają bogate doświadczenie w djingu i produkcji muzyki.  Płynnie łączą w swoich utworach masywne beaty, oldschoolowe brzmienia klubowe, ale i próbki klasycznych utworów tanecznych i oryginalne wokale. Rezultatem jest seria solidnych utworów, które konsekwentnie wspinają się na listy przebojów, podbijając serca entuzjastów muzyki na całym świecie.

Ciągłe zaangażowanie duetu w jakość znajduje odzwierciedlenie w ich imponującej dyskografii. Obejmuje ona wydawnictwa w prestiżowych wytwórniach, takich jak Spinnin, ZYX Music, Let’s Play Music, Vamos, Recovery House i Pornstar.

Block & Crown osiągnęło szczyt w swojej karierze, bo zajęło pierwsze miejsce na “Billboard Dance & Airplay“, w 2009 roku dzięki utworowi ?Back it Up?.

To nie pierwsze wydawnictwo w ZYX Music, bo przypomnijmy chociażby bardzo dobrze przyjęty (DJ top 10) “Don’t cry tonight“.